iPhone 4S Türkiyede Yok Satıyor

Konusu 'Teknoloji Haberleri' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 19 Aralık 2011 başlatılmıştır.

 1. GuNaHKaR Well-Known Member


  Avela'lı iPhone 4S'e büyük ilgi
  Kampanya güzel iPhone 4S de güzel ancak benim şikayetim avea'nın interneti üzerine. Kayseride avea'nın 3G bağlantıya geçtiğini görmedim henüz. Şehir dışındaki evimde bile vodafone 3G ile bağlanırken avea ne şehir merkezinde nede biraz dışarısında 3G yok sürekli edge ile bağlanıyor. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin yaşadıkları yerlerde avea'nın 3G çekip çekmediğini kontrol etmesini öneririm aksi takdirde hüsran yaşamasınlar uyarısında bulunarak haberimize geçmek istiyorum.

  Avea'nın 16 Aralık Cuma günü satışa sunduğu iPhone 4S, iki günde tükenerek satışlar beklentinin üzerinde gerçekleşti. Apple'ın en akıllı telefon olarak lanse ettiği ve tüm dünyada "Şimdiye kadar piyasaya çıkmış en inanılmaz ve özellikli iPhone" olarak nitelendirilen iPhone 4S, Avea'nın sunduğu seçeneklerle kısa sürede yoğun ilgi gördü.

  Avea İletişim Merkezleri'nde uygun seçeneklerle müşterilere sunulan iPhone 4S, 16GB modeli 115 TL, 32GB modeli için 133 TL ve 64GB modeli için ise 151 TL'lik fiyatlarlarla 24 ay sözleşmeli olarak satılırken, fiyatlara 250 dakika her yöne konuşma ve SMS ile 4 GB data paketi dahil ediliyor. Sadece data paketi ile ilgileniyorum diyenler, iPhone 4S'e 4GB için 107 TL ödeyerek sahip olabiliyorlar.

  Kampanya dışında sadece cihaz almak isteyenleri de düşünen Avea'nın, peşin fiyatına özel satış rakamları ise şöyle; 16GB modeli için 814 Euro, 32GB modeli için 959 Euro ve 64GB modeli için ise 1105 Euro.
   


Sayfayı Paylaş