iPhone 4s E Video Atmak

Konusu 'iPhone' forumundadır ve CAN tarafından 5 Aralık 2014 başlatılmıştır.

 1. CAN Well-Known Member


  iPhone 4s E Video Yüklemek

  Fotoğraflarınızı bilgisayardan iPhone’a aktarmak istiyorsanız, iTunes ya da Adobe Photoshop Elements 3 ve üzeri sürümlerini kullanmanız gerekiyor. Fotoğraflarınızı farklı bir yazılım kullanarak yönetiyorsanız, birkaç küçük yol izleyerek aktarmak istediğiniz fotoğrafları bir klasöre taşımanız gerekebilir. Son olarak bu klasörü iPhone ile eşzamanlayabilirsiniz.

  1) iPhone’unuzu bilgisayara bağlayın ve iTunes’un kenar çubuğunda cihazınızı seçin.
  2) “Photos” sekmesine tıklayın ve “Sync Photos from” kutucuğunu işaretleyin. Son olarak mevcut videolarınızı iPhone’a kopyalayabilmek için, “İnclude Videos” seçeneğini etkinleştirin.
  3) Son olarak fotoğrafların kaynak klasörüne tıklayın ve “Apply” seçeneği ile seçiminizi uygulayın.
  4) Seçtiğiniz fotoğraflar ve videolar iPhone’a aktarılacak.

  Bilgisayarınızın yardımıyla fotoğraflarınızı iPhone’dan hızlıca silin

  iPhone ile çektiğiniz fotoğraf ve videolarınızı doğrudan iPhone’dan silebilirsiniz. Ancak çok fazla kaydınız varsa bu işlem uzun sürebilir. Bu nedenle ilgili verileri bilgisayarınız yardımıyla silmeniz daha kolaydır. Bunun için aktarımın ardından fotoğrafları sil seçeneğini etkinleştirebilirsiniz. Fotoğraflarınızı gezginde görüntüleyebilir ve buradan silebilirsiniz. iTunes üzerinden iPhone’a kopyaladığınız fotoğraflarda, fotoğrafları cep telefonundan doğrudan silemezsiniz. Bunun için yine iTunes programina ihtiyacınız olacak. Fotoğraf klasöründe eş zamanlamayı kaldırabilir ya da eşzamanlanmış bir klasördeki fotoğrafları silebilirsiniz. Son olarak iPhone’u bilgisayarınızla tekrar eşleştirin.
   


Sayfayı Paylaş