iPhone 4S Beklentileri Veremedi İşte Eksikleri

Konusu 'Teknoloji Haberleri' forumundadır ve OrKuN tarafından 5 Ekim 2011 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  iPhone 5 derken çıka çıka iPhone 4S çıktı. Umut ediyoruzki iPhone 5'ide çıkarırlar yoksa hiçbir kasa tasarımı degişmeden bir iki özellik ekleyerek androidli canavarlar karşısında yüksek fiyatıyla ezilecektir. İşte sizlere yeni iPhone 4S, çift çekirdekli işlemci, daha iyi kamara, ses tanıma özelliği gibi birçok önemli özellik eklenmesine ragmeng yine de büyük bir kitle, iPhone 4S ile hayal kırıklığına uğramış gibi görünüyor. İşte iPhone'da sayısız dedikodusu yapılan ama gerçeğe dönüşmeyen 5 hayal kırıklığı:

  4 inç, uçtan uca veya kavisli bir ekranı yok
  iPhone 4S'in 3.5 "retina" ekranının iPhone 4'ünkinden bir farkıbulunmuyor. Ancak o günden beri rakip Android cepler, ekranlarınıbüyütmüş bulunuyor. Uçtan uca veya kavisli cam tasarımları ise başka baharakalmışgibi görünüyor.

  Yeni tasarım yok
  iPhone 4S "Dışı aynı, içi daha iyi" cümlesiyle tanıtıldı. Farklı bir tasarım veya projektör özelliği beklentileri ise havada kaldı.
   


 2. OrKuN Well-Known Member

  4G yok
  Apple'ın bu sonbaharda 4G destekli bir cep tanıtacağı dedikoduları yapılıyordu. iPhone 4S, iPhone 4 gibi 3G destekli bir telefon. Bununla birlikte Apple, iPhone 4S'in maksimumu HSDPA veri hızını 4G benzeri 14.4mpbs'ye çıkarmış bulunuyor.

  iPhone 5 yok
  Aylardır dedikodusu yapılan "Teardrop" tasarımına sahip 4.5 "uçtan uca" ekranlı, pico projektörlü, 100Mbps bağlantılı iPhone 5, gerçeğe dönüşmedi.

  Bakalım yeni iPhone dedikoduları bize neler söyleyecek...
   

Sayfayı Paylaş