iPhone 4S Alınabilir Akıllı Telefonlar Listesinde Yükseliste

Konusu 'Teknoloji Haberleri' forumundadır ve OrKuN tarafından 14 Kasım 2011 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  iPhone 4S, iPhone 4'e kasa yapısı olarak çok benzesede donanım ve Siri yazılımı ile fark atıyor. İşte buna bir kanıtda Consumer Reports'dan geldi. Consumer Reports, bir çok konuda tüketicilerin başvurduğu önemli bir kaynak. Buradaki ürünlerin incelenmesinde objektiflik güvenilir olduğundan söyledikleri de haber niteliği taşıyor.

  Buradan gelen son haberler ise birbirine çok benzeyen iki telefonun farkını ortaya koyar nitelikte. iPhone 4 çıktığında telefonu önermeyen Consumer Reports, iPhone 4S'i ise önerilenler listesine ekledi.

  "Apple'ın yeni akıllı telefonu, önceki sürüme görünüm olarak benzese de özellikler açısından çok farklı durumda. En başta da sinyal problemi yok. Dolayısıyla testlerimizden başarıyla geçen iPhone4S,önerdiğimiz akıllı telefonlar listesinde." diyen Consumer Reports, iPhone 4'e verdiği 73 puanı da arttırarak 75 puan ile onaylamış oldu.

  Listenin başındaki telefonları da sizlerle paylaşalım. Samsung Galaxy S II ve Samsung Infuse 4G, 80 puan ile listenin başında. LG Thrill 4G ise 77 puan ile üçüncü sırada.
   


Sayfayı Paylaş