İpekyol 2011-2012 Sonbahar/Kış Modelleri

Konusu 'Moda' forumundadır ve Pelin tarafından 28 Eylül 2008 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  İpekyol 2011-2012 Sonbahar/Kış Modelleri
  2011-2012 Sonbahar-Kış sezonunda İpekyol olarak içimizdeki farklı kadınları ortaya çıkarmak istedik. Tüm rollere bürünen Ipekyol kadınındaki değişmeyen tek şey ise kalitesi, modern, güçlü görünümü ve kendine olan güveni…

  Silüet ve formlarda ortaya çıkan minimalizm renkler ve materyallerle değişimi yaşıyor. Değişmeyen tek şeyin değişim olduğunu düşünürsek bu sezon minimalizm çok renkliliğin etkisinde kalıyor.

  Minimal ve renkli kadının yanı sıra 50’lerin zarif kadın silüeti de 2011-2012 Sonbahar-Kış Ipekyol koleksiyonunda bizi karşılıyor. Daracık tüp etekler, deri detaylı kabanlar ****i ve stil sahibi kadınların vazgeçilmezi olacak.

  İçinizde gizli kalan stil ikonunu bu sezon Ipekyol koleksiyonuyla keşfedeceksiniz. Sokakta rastladığınız, bloglarını takip ettiğiniz stil ikonlarından biri de siz olabilirsiniz. Yakası kürklü pelerinle kombinleyebileceğiniz chino pantolonla kendi tarzınızı yansıtın ve takip edilmeye hazır olun!

  Işıltının zamansızlığıyla parlamak isteyenlere özel olarak oluşturulan koleksiyonda inci ve taş birleşimli kolyeler, pudralar, ekrular ve bejin tüm tonlarına bürünen kıyafetlerle bir bütün oluşturuyor. Hem gece hem de gün içinde giyilebilen pek çok farklı kombinle pretty kadınlar şehri saracak.

  Ofislerin en şıkları yine Ipekyol kadınları olacak, bu kez şıklığa rahatlığı da ekledik, iş hayatının dar kalıplarını spor yapılabilecek esnekliğe kavuşturduk. Haute coutre ve kalitenin bir araya geldiği etek, ceket ve elbiselerde gri ve siyah renkler göze çarpıyor. İnci ve taş arma detaylı, inci ve taş işleme yakalı gömlekler farklılık yaratıyor.

  Bu sezon renk paletinin naturel tonlarına bulanmak ise must… Pudra rengi kıyafetinize ise renkli çantalarımız eşlik ediyor.

  Tüm bu farklı tarz kadınları tamamlayan en önemli parça ise bu sezon takılar oluyor. Antika değerindeki bilezikler, kristal taşlar, swarovski parlaklığı, markiz kesim kolyeler stilinizi tamamlıyor. Bu ihtişamlı, mücevher değerindeki takılarla birleşen Fransız danteli sizi davetlerin en göz alıcı konuğu yapıyor. Kırmızının cazibesi ise herkesin başını döndürecek.
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   


 2. Pelin Super Moderator

Sayfayı Paylaş