İpad İçin Programlar

Konusu 'Güncel Konular' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 23 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

 1. BaRıŞ Well-Known Member


  İpad İçin Program Önerileri
  iyi ipad programları, ipad için flash player, ipod için programlar

  İpad için programlar
  iPad, Apple’ın çıkartmış olduğu büyük ekranıyla cazip gelen yeni bir ürün. Iphone’dan daha büyük fakat laptoplardan küçük bir ekrana sahip. Bu yazıda iPad’inizin işlevlerini ve verimini artıracak ücretsiz ve kategorilerinde en iyi programları bulacaksınız..

  1) Tweetdeck app: Tweetlerinizi kontrol etmenizi sağlayacak ücretsiz bir program. Tweetlerin içindeki bağlantıları görüntülemek için bir web tarayıcısı da içeriyor.

  2) ebay for ipad: Ebay’daki işlemlerinizi bu program aracılığı ile iPad’inizden kolayca yapabilirsiniz.

  3) Gmail & Youtube apps: Bu programlar ile Gmail’deki işlerinizi yapabilecek, Youtube’da HD videoları bile izleyeceksiniz.

  4) ibooks app: İnternet üzerinden e-kitap okumanızı sağlayan bu program da ücretsiz. Size rahat bir okuma imkanı sunacak.

  5) Kindle for ipad: Bir diğer kitap programı; bu programla da kitap okuyabileceksiniz bir artısı var o da sayfa çevrimlerinin animasyonlu olması. Ayrıca yazı türü ve boyutlarını değiştirme imkanınız da var.

  6) ABC player app : ABC’nin videolarını reklamlar eşliğinde izleyebilirsiniz.

  7) Yahoo Entertainment : Yahoo videolarını izleyebileceğiniz bir uygulama.

  8) NetFlix app : İstediğiniz videoyu izleyebilirsiniz, binlerce seçeneğiniz var.

  9) Pandora
  Pandora’nın çoğu özelliği iPhone versiyonu ile aynı.
  İstediğiniz şarkı veya şarkıcıyı seçiyorsunuz ve uygulama size sonsuz bir şarkı listesi ile radyo istasyonlarını derliyor, listedeki her parça için detaylı bilgi gösteriyor.
  Ayrıca şarkılar için iTunes bağlantıları da mevcut.

  10) Google Mobile App
  Aksanınız düzgünse ve topluluk içinde cihazınıza bağırmaktan çekinmeyecekseniz arayacağınız sözcükleri sesli olarak iPad’inize girebilirsiniz; bulunduğunuz bölgede herhangi bir ürüne ait fiyatları bulabilir, Google Maps ile yolunuzu bulabilirsiniz. iPad üzerinde kamera olmadığı için Goggles hizmetinden faydalanamasanız bile geniş ekranın avantajları saymakla bitmiyor.

  11) Yelp
  3-5 günlük turlarla gittiğiniz gurbet ellerde operatörünüzün anlaştığı lokantalara tamah etmek veya serbest kaldığınız birkaç saati boş boş sağa sola bakınarak geçirmek istemiyorsanız bu uygulamaya ihtiyacınız var. Diğer kullanıcıların yaptıkları yorumlar da seçiminizde yardımcı olabilir.

  Aşağıdaki dört program, adında geçen gazetelerin ve haber servislerin sunmuş olduğu ücretsiz başlıkları ve haberleri okumanızı sağlar.

  1) New York Times : İş dünyası, teknoloji ve daha bir çok kategorideki haberlere ulaşabilirsiniz.

  2) The Wall Street Journal : Ücretsiz başlıkları okuyabilir ya da ücretli üyelik edinebilirsiniz.

  3) AP news : Resimler ve videolar ile desteklenmiş haberler sizi bekliyor.

  4) BBC news app : BBC’nin haberlerine ulaşabileceğiniz bir uygulama.
   


Sayfayı Paylaş