Iomega, Yedekleyen Şarj Cihazıyla Veri Kaybetmeyin!

Konusu 'Teknoloji Haberleri' forumundadır ve OrKuN tarafından 27 Ocak 2011 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  [​IMG]
  Bu yeni şarj cihazı, iPhone'unuzu hem şarj ediyor, hem de bakın neler yapıyor...
  Iomega, iPhone'larındaki kişi bilgilerini ve fotoğraflarını kaybetme korkusu yaşayan milyonlarca iPhone kullanıcısı yeni Iomega SuperHero Yedekleyici ve Şarj Ünitesi'ni sunuyor.

  iPhone'ları kaybolan, çalınan ya da hasar görenler, iPhone'larını düzenli olarak iTunes ile senkronize etmedikleri için iletişim bilgilerini ve fotoğraflarını bir anda yitirmenin ne olduğunu iyi bilir. 70 doların altında bir fiyatla yeni, türünün ilk örneği Iomega SuperHero Yedekleyici ve Şarj Ünitesi, iPhone'daki iletişim bilgilerini ve fotoğrafları telefonu her şarj edişinizde otomatik olarak yedekliyor.

  Iomega Türkiye Genel Müdürü Eftal Sezer , yeni ürünle ilgili olarak şunları söyledi: "Araştırmalarımız ve kişisel deneyimlerimiz gösteriyor ki, tüm bilgileri iPhone'da bulunan ve telefonlarını neredeyse hiç bilgisayara takıp yedeklemeyen milyonlarca iPhone kullanıcısı var. Yeni Iomega SuperHero Yedekleme ve Şarj Ünitesi ile felaket anında iletişim bilgilerini ve fotoğrafları yeni iPhone'a geri yüklemek için iPhone'u SuperHero üzerine takmak ve geri yükleme butonunu seçmek yeterli. Telefonunuzu kaybettiğiniz durumda tüm Facebook kişilerinize iletişim bilgilerini yeniden göndermeleri için bir çağrı yapmak mümkün oluyor. Iomega bu ürün ile her iPhone kullanıcısı için ekonomik ve pratik bir sigorta poliçesi oluşturdu".

  iPhone için yeni Iomega SuperHero Yedekleyici ve Şarj Ünitesi Nasıl Çalışıyor?

  Iomega'nın iPhone için yeni SuperHero Yedekleme ve Şarj Ünitesi tezgah, masa ya da başucu sehpası üzerine yerleştirilen ve doğrudan prize takılan kompakt bir kenetlenme istasyonu. Yolculuk için de ideal olan SuperHero Yedekleme ve Şarj Ünitesi, iPhone iletişim bilgileri ve kameradan çekilen resimler için kenetlenme istasyonunda gerekli depolamayı sağlayan 4 GB* kapasiteli bir SD kart ile birlikte eksiksiz bir şekilde sunuluyor. (Kullanıcıların bir veya birden fazla iPhone'u yedeklemek için daha fazla kapasiteye gereksinim duymaları durumunda SD kartın kapasitesi artırılabiliyor.)

  Kullanıcı Apple Store'dan ücretsiz SuperHero iPhone uygulamasını indirdiğinde iPhone'u SuperHero Yedekleme ve Şarj Ünitesi ile şarj ve yedekleme için hazır duruma geliyor.
   


Sayfayı Paylaş