İntikam Dizisi Konusu

Konusu 'Medya Haber' forumundadır ve elif tarafından 15 Ekim 2012 başlatılmıştır.

 1. elif Moderator


  İntikam Dizisi Konusu Nedir Kanal D İntikam Dizisi Konusu[/

  Kanal D ve Disney ortak yapımı olarak 2013 yılı başlarında izleyiciyle buluşacak olan İntikam Dizisinde Beren saat ve Mert Fırat başrolü oynayacaklar. Mert Fırat Joshua Bowman’in canlandırdığı ‘Daniel Grayson’ rollerini üstlenecek. Dizideki diğer karakterlerinin seçim süreçleri halen devam ediyor. Dizinin sahneleri ise İstanbul’da çekilecek. Dizide Amerikan versiyonundaki Hamptons’ın yerini Boğaziçi yalıları alacak. Dizinin ilk sezonu için 22 bölüm çekilecek.

  Kısaca İntikam dizisinin konusu
  İntikam dizisi hesaplaşmaları bitmemiş aileler arasında nesilden nesile aktarılan eski ve evrensel bir dürtüyü anlatıyor.

  Orijinal Amerikan dizisinde, kahramanımız Emily Thorne yaz aylarında Hamtpons’a geliyor. Görünüşte arkadaş canlısı ve sofistike bir komşu kızı. Sevimliliği ve cömertliği sayesinde Hamptons sosyetesine girmekte zorlanmıyor. Ancak bu girdiği varsıl ve ayrıcalıklı dünyanın, ailesinin karanlık geçmişiyle bağları var Emily Thorne da hiç göründüğü gibi biri değil. Emily 9 yaşındayken, babası güvendiği komşuları tarafından korkunç bir tuzağa düşürülüyor ve işlemediği bir suçtan ötürü müebbet hapse mahkum oluyor. Emily babasını bir daha hiç göremiyor ve tüm çocukluğu öfke, özlem ve ihanet içinde kaybolup gidiyor. 17 yıl sonra sahte bir isimle ve tek bir amaçla geri dönüyor...
   


Sayfayı Paylaş