Internet Explorer'da Bazı Web Siteleri Neden Doğru Görüntülenmiyor?

Konusu 'Yazılım' forumundadır ve EmRe tarafından 11 Şubat 2011 başlatılmıştır.

 1. EmRe Well-Known Member


  Internet Explorer'ın önceki sürümleri için tasarlanan sürümleri son sürümü doğru göstermeyebilir. Genellikle, Uyumluluk Görünümü'nü kullanarak web sitesinin Internet Explorer'da görünümünü iyileştirebilirsiniz.

  Uyumluluk Görünümü'nü açtığınızda, görüntülediğiniz web sayfası (ve web sitesinin etki alanındaki diğer web sayfaları) Internet Explorer'ın daha eski bir sürümünü kullanıyormuşsunuz gibi gösterilir.

  Internet Explorer uyumlu olmayan bir web sayfasını tanıdığında, Adres çubuğunda Uyumluluk Görünümü düğmesini [​IMG] görürsünüz.

  Uyumluluk Görünümü'nü açmak veya kapatmak için Uyumluluk Görünümü düğmesini tıklatın ya da aşağıdaki adımları uygulayın:
  1. Başlat düğmesini [​IMG] tıklatarak Internet Explorer'ı açın. Arama kutusuna Internet Explorer yazın ve ardından sonuçlar listesinde Internet Explorer'ı tıklatın.
  2. Araçlar düğmesini ve ardından Uyumluluk Görünümü'nü tıklatın.
  Notlar

  • Kapatıncaya veya web sitesi Internet Explorer'ın son sürümünde düzgün olarak gösterilmek üzere güncelleştirilinceye kadar web sitesi Uyumluluk Görünümü'nde gösterilir.
  • Web sitesi görüntüsü sorunlarına durdurulmuş Internet bağlantısı, yoğun trafik veya web sitesini oluşturmak için kullanılan bilgisayar koduyla ilgili sıkıntılar da neden olabilir.
  • Web sitesi Internet Explorer'ın son sürümüyle uyumluysa, Uyumluluk Görünümü düğmesini görmeyebilirsiniz veya Uyumluluk Görünümü menü öğesi kullanılamayabilir.
   


Sayfayı Paylaş