InfraRecorder ile DVD'lerinizi Kolayca Yazın Ücretsiz

Konusu 'Teknoloji Haberleri' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 5 Ekim 2011 başlatılmıştır.

 1. GuNaHKaR Well-Known Member


  InfraRecorder ücretsiz indir
  Ücretsiz bir program olan ve Windows 2000, Windows XP, Windows Vista ve Windows 7 altında sorunsuz bir şekilde çalışabilen InfraRecorder'in hem masaüstü hem de taşınabilir 32-bit ve 64-bit sürümleri bulunuyor.

  20 farklı dilde kullanılabilen ve açık kaynak kodlu bir program olan InfraRecorder'ın temel özelliklerine isterseniz göz atalım:

  Tekrar yazılabilir diskleri (CD/DVD RW) destekleyen program ile çift katmanlı DVD'lere de yazım işlemini gerçekleştirmeniz mümkün. ISO ve BIN/CUE kalıplarını da disklere yazabilen program, CD'den CD'ye veya DVD'den DVD'ye simültane yazım işlemini yapabiliyor.

  Yazma işlemine başlamak için önce programı açın ve File altında New Project (yeni proje) butonuna girerek yeni bir dosya açın. Eğer elinizde hazır kalıp varsa (ISO dosyaları gibi), bu durumdayine File'a girerek var olan bir projeyi de seçebilmeniz mümkün.

  Windows Gezgini'nin arabirimine benzer bir arayüz kullanan program ile sürükle/bırak yöntemini kullanarak da dosyaları programın içine atabilirsiniz.

  Diske yazım işlemini başlatmak için ise öncelikle hangi tip yazım işlemini seçeceğiniz önem arz ediyor. Yani müzik dosyası yazacaksanız Audio Disc'i seçebileceğiniz gibi, video içerikler için de Video Disc'i seçmeniz gerekiyor.

  Yazma işlemine başlamadan önce CD/DVD yazma hızını kendi isteğinizegöre değiştirebiliyorsunuz.

  Kullanıcılardan herhangi bir ücret talep etmeyen InfraRecorder'ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

  İndir: Download InfraRecorder from SourceForge.net
   


Sayfayı Paylaş