İndirmeyi seven tarayıcı!

Konusu 'İnternet' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 15 Haziran 2009 başlatılmıştır.

 1. GuNaHKaR Well-Known Member


  Wyzo: Dosya indirenlere göre bir tarayıcı. Wyzo: İnternette geçirdiğiniz zamanın ciddi kısmında dosya indiriyorsanız bu tarayıcı tam size göre.
  Günümüzde artık tüketiciler sadece tek bir işe yarayan ürünlerin neredeyse yüzüne bakmaz oldular. Her cep telefonu kameralı olmalı, MP3 çalarlarda oyun bulunmalı, resim görüntüleme programları temel düzenlemeleri de yapabilmeli... Durum böyle olunca sıkı internet kullanıcılarının iki temel ihtiyacını da birleştirme ihtiyacı göz ardı edilemez: Sörf ve dosya indirme.

  [​IMG]

  Wyzo adlı tarayıcı tam olarak bu konuda uzmanlaşmış durumda. Temel olarak Firefox tarayıcısı üzerine kurulu olan Wyzo, sadece web sayfalarını gezmeniz için değil, dosya indirmek için de özel donanımlara sahip.

  Tarayıcının yayınlanan 3. sürümünün görünüşü Firefox'tan çok Chrome'u andırıyor. Fakat asıl özelliği kendi üzerinde kurulu gelen FireDownload ve FireTorrents adlı ki eklenti. Firefox için de ayrıca indirilebilecek olan bu iki eklentiden FireDownload, dosya indirme hızını çoklu bağlantılar ile arttırırken, FireTorrents adından da anlaşılabileceği gibi torrent dosyalarını yönetmek için özel olarak tasarlanmış. Wyzo geliştiricileri bu iki eklenti dışında sörf keyfini arttıracak farklı eklentileri de tarayıcı üzerinde hazır bir şekilde dağıtıyorlar.

  İnternet üzerindeki vaktinizin ciddi bir kısmını dosya indirerek harcıyorsanız bu tarayıcı tam size göre olabilir. Wyzo'yu buradan indirebilirsiniz.
   


 2. OrKuN Well-Known Member

  genelde paylaşım programlarından indiriyoruz ama denemekte yarar var, teşekkurler paylaşım için
   
 3. pult Well-Known Member

  Bir deneyelim,teşekkürler.
   
 4. ot-gu Genel Sorumlu

  sınırsız internet var hiçbirşey indirmiyoruz, demekki az olunca insanın gözü düşüyor ;)
   
 5. OrKuN Well-Known Member

  hayatımız download olmuş ne bulsak indiriyoruz :D bunuda deneyelim bakalım
   

Sayfayı Paylaş