İlkbaharda Gezilecek Yerler

Konusu 'Güncel Konular' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 17 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

 1. BaRıŞ Well-Known Member


  İlkbaharda Nereye Gidilir
  Uzmanlardan ilkbahar aylarında gezilecek yerler için öneriler, Baharda Gidilecek Yerler

  İlkbaharda Gezilecek Yerler öneri 1
  Güneşli ve ılık ilkbahar günlerinin başlaması ile birlikte Britanya adaları ya da Kuzey Avrupa, ideal tatil seçenekleri olabilir. Tam tersine, Orta Amerika ve Karayipler, sonbahara dek süren yağışların başlamasıyla birlikte gündemden düşüyor. Batı Afrika içinse mayıs ayı, yağmurlar başlamadan gitmeniz için son fırsat. Büyük Britanya, Kuzey Avrupa, İsveç, Norveç, Finlandiya, Madagaskar.

  İlkbaharda Gezilecek Yerler öneri 2
  Mart ayı, ilkbaharın habercisi. Kuzey Afrika çöllerinde gezinti için en uygun mevsim, Bahamalar ve Martinik ise şimdiden en gözde destinasyonlardan. Karayipler ve Meksika seyahatleri için ideal mevsim yavaş yavaş sona ermeye başlarken, Mauritus Adası ve Moritanya için mart ayından itibaren ölü mevsim başlıyor. Kuzey Afrika, Bahamalar, Martinik, Peru, Karayipler, Meksika.

  İlkbaharda Gezilecek Yerler öneri 3
  Dünyadaki gezilecek yerler arasında Tibet özellikle tavsiye edilebilir. Japon Adaları’nda kiraz ağaçları nisan ayından itibaren çiçek açmaya başlıyor. Akdeniz sahilleri sakin; şimdi turist akınına uğramadan denize girebilirsiniz. Karayip adaları’nda ise güzel havaların sonuna yetişebilirsiniz. Çin, Japonya, Akdeniz, Lübnan, Ürdün, Mısır ve Türkiye gibi Akdeniz ülkeleri için de geçerli.

  ilkbaharda gezilebilecek yerler hakkında öneriler
   


Sayfayı Paylaş