İlginç tasarımlı laptop!!

Konusu 'Donanım' forumundadır ve pult tarafından 28 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

 1. pult Well-Known Member


  [​IMG]
  Tasarım alanında aslında pek de fazla çılgın fikirlerin oluşmadığı laptop piyasasında bu sefer taşlar yerinden oynayacak. Neden mi?

  Victor Bivol, laptoplar üzerine başlattığı tasarım projesinin detaylarını henüz tasarım düzeyinde kullanıcılarla paylaşsa da bunun üreticilere ilham vermesi ümidini taşıyoruz.

  Laptopunuzun klavyesini kaldırıp, arka kısmını çevirdikten sonra tablet olarak kullanabileceksiniz desek acaba bize de deli gözüyle bakar mısınız?

  Bu aslında henüz hayata geçmiş bir proje değil; fakat ya gerçek olsaydı siz de bu üründen gereken avantajı sağlar ve tableti sürekli kullananlardan olur muydunuz?

  Kimileri için çok büyük kolaylık sağlardı, kimileri için de eziyet. Ama böyle bir imkânın biz kullanıcılarda olması daha güzel olurdu. Umuyoruz ki gelecek, kullanıcıları sevindirecek!
   


 2. BaRıŞ Well-Known Member

  notebook piyasasında özelliklerin yanında tasarım şıklığınada bakılıyor ama çogu üreticiler şıklığa pek önem vermiyor, özellikle apple ın dışında diğer markalar hemen hemen aynı tasarımlara sahipler, daha estetik daha şık tasarımlar muhakkak başarılı olacaklardır.
   
 3. pult Well-Known Member

  gladyator

  Genelde notebook'lar teknoloji olarak pek farklılıklar içermezler donanım olarak,dediğin gibi şıklık ve işlevsellik çok önemli,bu cizgiyi takip edecek firma kesinlikle tercih edilen ve başarılı olacağı kanatindeyim.
   

Sayfayı Paylaş