İlginç Android Uygulamaları

Konusu 'Android' forumundadır ve EmRe tarafından 16 Kasım 2014 başlatılmıştır.

 1. EmRe Well-Known Member


  Android İçin En İlginç Uygulamalar

  Akinator Lite: Tanıttığımız uygulamalar arasında en ilginci diyebileceğimiz uygulama; aklınızda tuttuğunuz ünlü bir kişiyi size sorduğu sorularla buluyor. Bu ünlü kişi; sanatçı, futbolcu, siyasetçi ve her türlü ünlü bir kişi olabilir. Ayrıca, uygulama Türk ünlülerini bulma konusunda da oldukça başarılı. Uygulamanın ayrıca, ücretsiz sürümünün dışında ücretli sürümü de bulunuyor.

  Better Cracked Screen: Uygulama ile Android telefonunuzun ekranı kırık gibi görünerek arkadaşlarınızı şaşırtabilirsiniz. Ayrıca, kırılma efektinin nasıl olacağını seçebiliyorsunuz ve menülerde gezerken bile ekran kırık görünmeye devam ediyor.

  IntoNow: Uygulama dinlettiğiniz müziği bulan Shazam uygulamasına benziyor. Tek farkı; sesini dinlettiğiniz filmleri bulması. Orjinal dildeki bir filmin sesini dinlettiğinizde; uygulama size filmin adını ve diğer bilgilerini veriyor. Oldukça başarılı bir uygulama.

  Milk The Cow: Adından anlayacağınız gibi uygulama son zamanlarda oldukça popülerleşen bir oyun. Uygulama ile en hızlı şekilde süt sağmaya çalışıyorsunuz.

  Photo Warp: Photo Warp uygulaması resimlerinizde çeşitli oynamalar yapabiliyorsunuz. Resimdeki istediğiniz bir yeri küçültüp, büyülterek komik hallere sokabiliyorsunuz.

  Yumm: Parmak kapma uygulamasını daha doğrusu oyununu oldukça seveceksiniz. Sevimli gibi görünen karakterimiz aslında tam bir canavar. Parmağınızı ekrana koyuyorsunuz ve karakterimiz ağzını kapatmadan elinizi ekrandan çekmeniz gerekiyor. Eğer, parmağınızı ısırırsa, canavarımız 1-0 önce geçiyor. Zamanında parmağınızı çeker iseniz siz kazanıyorsunuz.
   


Sayfayı Paylaş