İlaç Gibi Bedava 100 Program, Hemen İndirin!

Konusu 'Teknoloji Haberleri' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 25 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

 1. GuNaHKaR Well-Known Member


  Kurulum Gerektirmeyen 100 Uygulama
  Gündelik olarak sık kullandığınız programlar zaten sürekli elinizin altındadır ama ya beklemediğiniz anlarda ihtiyaç duyabileceğiniz özel programlar? NirSoft bu tip programları gerektiğinde aramakla vakit kaybetmemeniz için bir program paketinde toplamış. İçeriğinde farklı amaçlara yönelik hazırlanmış, tamamı ücretsiz ve kurulum gerektirmeyen 100 adet farklı program bulunan NirLauncher 9,4 MB'lık bir .ZIP dosyasından oluşuyor. Arşivden çıkardığınızda ise tamamının kapladığı alan ise sadece 14,1 MB.

  Şifre kurtarma, ağ araçları, web tarayıcı uygulamaları, video ve ses araçları, internetle ilgili programlar, masa üstü ve komut satırı uygulamaları, disk ve sistem araçları kategorileri altında toplanmış olan tüm yazılımların listesini şu adresten görebilirsiniz.

  Her ne kadar 100 programın bulunduğu paket çok yer tutmuyor olsa da, tümüne ihtiyacım yok diyenler şu adresten istedikleri uygulamaları ayrı ayrı da indirebilirler. Fakat bu çok amaçlı programlara bir arada sahip olmak isterseniz NirLauncher'ı şuradan indirebilirsiniz.
   


Sayfayı Paylaş