İktidarsızlık ve Sertleşmeme Sorunu Kürü

Konusu 'Şifalı Bitkiler' forumundadır ve elif tarafından 29 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

 1. elif Moderator


  İktidarsızlık ve Sertleşmeme Sorunu
  Cinsel isteksizlik ve çeşitli nedenlerden kaynaklanan sebeplerden dolayı iktidarsızlık problemleri yaşabilirsiniz. Cinsel sorunların en çok rastlanan sorunlarından bir tanesidir. Uzman doktorlar iktidarsızlık nedenlerini cinsel yaşamanıza önem ve özen vermeniz gerektiğini söylüyorlar.

  Cinsel gücünüzü arttıran bitkilerin hepsini biliyor musunuz?
  İktidarsızlık sertleşme bozukluğu olarak da toplum arasında bilinmektedir. Genel olarak 35 li yaşlardan sonra ortaya çıkan bu sorunu önlemek için bazı bitkisel kürler ve bitkisel formüller uygulayarak aşabilirsiniz. Piyasadaki cinsel ürünler tamamen doğal bitkilerden yapılmış, kimyasal reaksiyonlara uğratılmış ve hap halini almış ürünlerdir.

  Bunları doğal yollardan tüketerek, daha doğal bir tedavi yöntemi uygulayabilirsiniz.

  Anasonun cinsel isteksizliğe, iktidarsızlığa çok faydası vardır. Yaklaşık olarak 30 gram anasonu 10 gram sinemaki ile 2000 ml suda 20 dakika kaynattıktan sonra bu yapılan karışımı her sabah ve akşam birer bardak olarak içerek iktidarsızlığınızı önleyebilirsiniz.

  Bunun yanı sıra ceviz, badem, bal, süt, deniz ürünleri, kalamar, yengeç gibi besin maddeleri cinsel gücü arttırıcı güçlü besinlerdir. Cinsel gücü arttıran bir çok bitki vardır. Partneriz ile sorun yaşamamanız için bu tip konularda bilgi sahibi olup, mantıklı davranmalı cinsel hayatınızı kurtarmak için, birkaç adım atmalısınız.
   


Sayfayı Paylaş