İktidarsızlık Bitkisel Tedavi

Konusu 'Şifalı Bitkiler' forumundadır ve selintan41 tarafından 29 Eylül 2011 başlatılmıştır.

 1. selintan41 Member


  İktidarsızlık Bitkisel Tedavi son yıllarda bu sağlık sorunu için çok tercih edilen uygulamaların başında gelmektedir; bunun nedeni bitkisel karışımların hem daha iyi sonuç vermesi hem de doğal ve sağlıklı olmasından kaynaklanmaktadır.

  İktidarsızlık Bitkisel Tedavi İçin Size Öneriler( kaynakca wikipedia)

  1-Çakşır Yaprağı Suyu
  Bitkisel tedavide belki tahmini 700 yıldır altarnetif tıpta kullanılan orta asya kökenli Çakşır Yaprağı Suyu son dönemlerde özellikle için üniversitelerinde yapılan araştırmalar ile İktidarsızlık konusunda oldukça etkili olduğu ortaya çıkmıştır.Bu mucize su bu özelliğinin yanında sperm sayısını ve hareketliliğini artırıcı özelliklere de sahiptir.Bilinen en etkili bitkisel tedavi yöntemi budur.

  2-Keçi Boynuzu Kürü
  Yaklaşık yarım litre suyu kaynattıktan sonra 6–7 adet keçiboynuzunu küçük küçük kırarak kaynayan suyun içine atın. Ağzı kapalı olarak hafif ateşte 3 dakika kaynatın.

  3 dakika kaynadıktan sonra sonra ocağın altını kapatın ve 20 dakika dinlendiriniz. 20 dakika dinlendirdikten sonra kaşıkla keçiboynuzu parçalarını çıkartın.

  Elde edilen su soğuduktan sonra yarısını sabah aç karnına, diğer yarısını da akşam yatağa giderken için. Bir hafta boyunca bu uygulamaya her gün devam ediniz. Birinci haftadan sonra 3 ay boyunca her gün akşam yatağa giderken bir su bardağı içiniz. Daha sonraki aylarda ise zaman zaman uygulayınız.
   


Sayfayı Paylaş