İkizler burcu yükselenin genel özellikleri

Konusu 'Koç - Boğa - İkizler' forumundadır ve Aylinn tarafından 1 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Yükseleni ikizler olanların özellikleri

  Yöneticisi Merkür ve Metali civadır. Civanın havanın sıcaklığına göre nasıl değişiyorsa, ikizler burcuda aynı şekilde havanın durumuna göre değişir.

  Yükselen burcu İkizler olan kişiler kolay heyecanlanan, çabuk sıkılan bir yapıya sahiptir. Kolay sinirlenip, hızlı bir şekilde sakinleşen kişilerdir. Kişilikleri oldukça orijinaldir. Yani deyim yerindeyse, "Nev'i şahsına münhasır" kişilikleri vardır. Fikirleri ve düşünceleri oldukça iyidir. Bilime, mantığa, edebiyata ve sanata düşkün insanlardır. Bilgili ve konuşmasını bilen kişilerdir. İnsanlar ile konuşma ve anlaşma yetenekleri oldukça gelişmiştir, hatta bu konuda uzman olduklarını söyleyebiliriz.

  Yükselen burcu İkizler olan kişiler iradelerinde dengeli, amaçlarında kararlı kişilerdir. Ne kadar başarılı olabileceklerini çoğu insan göremez. Tüm bu özellikler, yükselen İkizler insanına ne yazık ki aşkta başarı getirmez. Aşk hayatları fazla dalgalıdır. Yükselen burcu İkizler olan kişilerin aşk hayatında, aynı anda birden fazla birliktelik olabilir. İş hayatında, sürekli hareketlilik arar ve meslek alanını buna göre seçer. Sıkıcı işler, yükselen İkizler'e göre değildir.
   


Sayfayı Paylaş