İkizler Burcu Özellikleri

Konusu 'Koç - Boğa - İkizler' forumundadır ve ot-gu tarafından 13 Nisan 2015 başlatılmıştır.

 1. ot-gu Genel Sorumlu


  İkizler Burcu Hakkında Herşey

  Güzel bir fiziğe sahiptirler. Uzun boy, biçimli bir beden, uzun kol ve bacaklar, koyu kumral saçlar, kahverengi gözlere sahiptirler. Gözleri keskindir ve uzağı çok iyi görürler. Gözlemcilikleri çok güçlüdür.

  İkizler burcu iş hayatı

  İkizler burcu denildiğinde unutulmaması gerek bir diğer özellikte, özgürlük düşkünü olmalarıdır. Özgürlük ihtiyaçları iş hayatlarına da yansımıştır. Sıkıcı, masa başı işler onlara göre değildir. Asla ama asla kısıtlanmaya gelmezler. Her zaman dilediği hareket etmek ister. Bu konuda önüne nasıl bir engel çıkarsa çıksın, aşmasını iyi bilirler. Emir almak onlara göre değildir. Bu nedenle iş hayatında daima kendi işini yapmaktan yanadırlar. Üstlerinden sürekli emir alırsa tartışmalar yaşayabilir. Para kazanmanın yollarını kolaylıkla bulabilirler.

  İkizler burcu aşk hayatı

  İkizler burcu insanları aşk hayatlarında ciddi beraberlik kurmaya yatkın değildir. Genel olarak yüzeysel birliktelik kurmak ve kısıtlanmamak ister. Özgürlüğüne düşkün olmaları birlikteliklerine de yansımıştır. Son derece zeki ve çekici yapıları sayesinde, istedikleri karşı cinsi elde edebilirler. Duygularını genel olarak gizli tutarlar ve aşık olduklarında kıskanç davranışlar sergileyebilirler.

  İkizler burcunun olumlu yönleri

  İkizler burcu insanlarının olumlu yönleri arasında; çok yönlü olmaları, değişik konulara ilgi göstermeleri, özgürlüğüne düşkün olmaları, bağımız olmaları, çekici kişiliğe sahip olmaları, akıllı ve zeki olmaları, dost ve arkadaş canlısı olmaları vardır.

  İkizler burcunun olumsuz yönleri

  İkizler burcu insanlarının olumsuz yönleri arasında; huzursuz ve şüpheci olmaları, rahat hareket edememeleri, biraz şımarık olmaları, sorumluluklarının farkında olmayışları, tutarsız ve çok konuşan, geveze yanları vardır.

  Burçlar kuşağında ikizler

  İkizler burcunun yönetici gezegeni Merkür, simgesi ise tıpkı kişiliği gibi çift karakterli olan, burcunun adıyla aynı olan ikiz'dir. Eğitim, zeka, konuşma ve yenilikler ile ilişkilendirilen, üçüncü evi temsil etmektedir. Uğurlu sayısı; 5, uğurlu rengi; Mavi ve Sarı, Uğurlu taşı ise Akik'tir. Pozitif, hava grubuna bağlıdır ve erkeksi burçtur. Değişken niteliktedir.
   


Sayfayı Paylaş