İkizler burcu özellikleri erkek

Konusu 'Koç - Boğa - İkizler' forumundadır ve Aylinn tarafından 23 Nisan 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  İkizler Burcu Erkeği Genel Özellikleri

  İkizler burcu erkeği zeki, nazik, güzel ve etkili konuşan ve cazibeli yapısıyla dikkat çeker. Pratiktir ve sorunlar karşısında kolayca çözüm üretebilen bir yapısı vardır.

  İkizler burcu erkeği değişkendir ve bazen onu anlamak zor olabilir. Çocuksu tavırlarıyla sürekli ilgi bekleyen bir yapısı vardır. Aklına koyduğunu mutlaka yapmak ister. Diğer taraftan özgürlüğüne düşkün olan ikizler erkeği kısıtlanmaktan ve emir almaktan hoşlanmaz. Kendi işini yapmaktan daima keyif alır.

  İkizler erkeği çift kısmetlidir. İnsanlarla kolay diyalog kurabilen ve sözünü dinleten bir yapısı vardır. Karşı cins tarafından hemen fark edilir. İşle ilgili konularda yeni fikirler ve yeni projeler üretmekten çok keyif alır. Maddi konularda da değişkendir. Bazen çok bonkör, bazen de çok cimri olabilir.Fakat idare konusunda oldukça zayıftır. Bir konuda derinleşememek gibi bir problemleri vardır.

  İkizler erkeği savurganlığı sever ve para konularında fazla başarılı değildir. Duygusal anlamda fazla hassas değildir ve olabildiğince işin mantıklı tarafından bakmayı sever.

  İkizler erkeği çok disiplinli bir ev hayatından hoşlanmaz, fakat çok severse evlenip bu evliliği devam ettirmek için çaba harcayabilir.

  İkizler Burcu Erkeği Aşk

  İkizler burcu erkeği aşk hayatında ciddi beraberliklerden uzakta bir görünüm sergiler. Genel olarak flört kurmaya yatkındır. Birlikte olduğu kadına, tam anlamıyla kadınlığını hissettirir. Birlikte olduğu kişinin kendisi gibi sürekli olarak hareketli olmasını ister. İkizler burcu erkeğinin aşk hayatında fantastik bir erkek olduğunu söylemek gerekir. Özgürlüğüne düşkündür ve bu nedenle ciddi beraberlikleri, yaş olarak ilerlemedikçe düşünmezler. İkizler burcu erkeği aşık olduğunda sadık bir erkek olabilir. Ancak aşık olmadığı sürece sadece eğlence için ve keyif için birliktelik kurabilir. Aşık olduğunda gözü partnerinden başkasını görmez. O kişinin hayatındaki en büyük aşkı olduğunu düşünürse, hızlı bir şekilde evlilik kararı alır ve partneriyle yuva kurmak ister. İkizler burcu erkeği evlendikten sonra ya da aşık olduğunda durağan bir hâl alır. Aşk hayatının oldukça hareketli olduğunu söylemek gerekir.

  Burçlarla uyumu

  İkizler burcu erkeği, Yay burcu kadınıyla uyumlu ve güzel birlikteliğe sahip olabilir. Hem macera, hem de eğlenceli birliktelik yaşayacağı burç ise, Balık burcu kadınını seçmelidir. Koç burcu kadınıyla fiziksel ilişkide güzel uyum kurabilirler.

  Nasıl kadınlardan hoşlanır?

  İkizler burcu erkeği yanındaki kadını kolaylıkla yönlendirebiliyorsa ondan hoşlanır. Bir kadın, İkizler burcu erkeğini anlıyor ve bunda zorluk çekmiyorsa, İkizler burcu erkeği de bunu hissediyorsa, o kadından mutlak hoşlanır demektir. İkizler burcu erkeği özgürlüğünü kısıtlamayacak, isteklerine göre hareket edecek, kendi ayakları üzerinde duran ve güçlü kişiliğe sahip olan kadınlardan hoşlanır. Kendisine tahammül edebilen kadınlar ilgisini çeker. Aksi halde o kadından hoşlanmaz ve uzaklaşır.

  Nasıl etkilenir?


  İkizler burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız onun değişimci ruhuna ayak uydurmanız gerekiyor. Şunu belirtmek gerekir, İkizler burcu erkeğini etkilemek kolaydır ancak ilgisini sürekli olarak tutmak oldukça zordur. Entelektüel olmalı ve mantıklı olmalısınız. Aklını her zaman iyi kullanan kadınlardan etkilenirler. İkizler burcu erkeğinin sizi tam olarak çözmesine izin vermeyin. Bu sayede sürekli ilgisini çekebilir ve etkileyebilirsiniz.

  Hediye seçimi

  İkizler burcu erkeğine hediye almak istiyorsanız yeni ve ünlü bir kitap alabilirsiniz, çünkü İkizler burcu erkeği okumaya bayılır ve sürekli yeni bilgiler edinmek ister. Sürekli olarak seyahat eden İkizler burcu erkeğine hoş deri çanta, valiz veya ona bir uçak bileti bile alabilirsiniz. İşine yarayacak minik aksesuarlar hediye edebilirsiniz. Yeni bir şeyler öğrenebileceği bir kurs hediye edebilirsiniz.

  Kaynak:http://www.ikizlerburcu.net/ikizler-burcu-erkegi.html
   


Sayfayı Paylaş