İkizler Burcu Kadınını Etkilemenin Yolları

Konusu 'Koç - Boğa - İkizler' forumundadır ve Aylinn tarafından 1 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  İkizler Kadınının İlgisini Çekmek İçin;

  İkizler kadını son derece hoş, çekici, konuşkan, hareketli ve çevresindeki insanlara nasıl davranmasını bilen bir kişidir.

  İkizler burcundan olan bayanlar oldukça değişken bir yapıya sahiptir, bir an ilgili bir an ilgisiz davranabilir. Bu tür davranışlarına uyum sağlayan erkeklerden etkilenebilir. Her ne kadar etkilenmesi sağlansa da sevgisini ve saygısını yine de kazanmak oldukça zordur. Entelektüel, mantıklı bir şekilde hareket eden erkeklerden etkilenir.

  İkizler kadını yalnız kalmaktan nefret eder, İkizler burcu kadınını etkilemek istiyorsanız sürekli olarak ilgi göstermeli, gerektiği zamanda dost ve arkadaş olmayı bilmelisiniz. Ayrıca kıskanç ve kısıtlayıcı olmamaya özen göstermelisiniz.

  Nelerden hoşlanır? İkizler burcu kadını özellikle eğlenmekten hoşlanır. Farklı yerlere gitmekten, yeni yerler keşfetmekten hoşlanır. Arkadaşları ile sohbet etmeyi sever, onlarla eğlenceli zamanlar geçirmekten hoşlanır. Ayrıca İkizler burcu kadını yolculuk yapmaktan da aşırı derecede hoşlanır. Maceradan ve heyecandan hoşlanır.
   


Sayfayı Paylaş