İkizler Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir

Konusu 'Koç - Boğa - İkizler' forumundadır ve Aylinn tarafından 1 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  İkizler Burcu Kadını Genel Özellikleri

  İkizler burcu kadını neşeli, enerjik ve hareketli yapısıyla dikkat çeker, fakat bir o kadar da kararsızdır ve sürekli fikir değiştirir. İkizler burcu kadını pratik, akıllı ve çekicidir. Fakat bir ikizler kadınını anlamak çok zordur. Çünkü sürekli bir değişkenlik içerisindedir.

  İkizler kadını tez canlıdır ve hareketli yaşamayı sever. Özellikle seyahat etmek, yeni yerler görmek ve yeni insanlarla tanışmak ona çok büyük keyif verir. Farklılıktan hoşlanır.

  İkizler kadını birden fazla işle aynı anda uğraşabilir. Kendisine vakit ayırmaktan fazlasıyla keyif alır.İlgiden çok hoşlanır ve fazlasıyla iyi niyetlidir. Maddi konuda bağımsız olmaktan hoşlanır.Kısıtlanmaktan ve özellikle emir almaktan hoşlanmaz.

  Hayal kurmayı çok sever ve daima iyi şartlarda yaşamak için uğraşırlar. İkizler kadını akıcı ve etkili konuşması ve ikna kabiliyetiyle fazlasıyla dikkat çeker ve iyi bir dosttur. İkili ilişkilerde oldukça fedakar ve iyi bir partnerdirler.

  Nelerden hoşlanır? İkizler burcu kadını özellikle eğlenmekten hoşlanır. Farklı yerlere gitmekten, yeni yerler keşfetmekten hoşlanır. Arkadaşları ile sohbet etmeyi sever, onlarla eğlenceli zamanlar geçirmekten hoşlanır. Ayrıca İkizler burcu kadını yolculuk yapmaktan da aşırı derecede hoşlanır. Maceradan ve heyecandan hoşlanır.

  Hediye seçimi: İkizler burcu kadınına güzel bir kalem ya da defter alabilirsiniz. Çünkü İkizler burcu kadını haberleşmekten, yazmaktan ve çizmekten hoşlanır. Maddi olarak güçlüyseniz ona cep telefonu da alabilirsiniz. Değişimden hoşlanan yapıları görüntülerine de yansır. Bu nedenle toka, kemer veya çanta alabilirsiniz. Yolculuk yapmayı seven İkizler burcu kadınına farklı bir bavul almak hiçte kötü bir fikir olmayacaktır. Ayrıca kitabını daha rahat okuması için küçük okuma lambası da alınabilir.
   


Sayfayı Paylaş