İkizler Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Konusu 'Koç - Boğa - İkizler' forumundadır ve Aylinn tarafından 1 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  İkizler Erkeğini Etkilemek İçin;

  Zorlu bir yolu seçtiğinizi kabul etmelisiniz, İkizler burcu erkeğini etkilemek için hep doğru taktikleri kullanmalısınız. Çünkü, İkizlerin doğal bir çapkın olduğu doğrudur ancak rahat ve mutlu olduğu bir ilişkide çapkınlığa ihtiyaç duymayacaktır. Onu özgür bırakmanız ve sadakatiniz, onun size hayran olmasını sağlayacaktır. Sürekli hesap veren, nerde olduğunu söyleyen, aranmaktan hoşlanan bir adam istiyorsanız, bu kesinlikle bir İkizler erkeği değildir.

  Sürekli değişkenlik gösteren İkizler burcu erkeğini etkilemek hiçte kolay değildir. Ancak kimi zaman bu çok kolay gibi görülebilir. Kısa sürekli beraberlik için etkilemek kolaydır, ancak uzun süreli birliktelik için öncelikle saygısını ve ilgisini kazanmak gerekir. Bu da oldukça zordur.

  İkizler burcu erkeği akıllı, mantığı ile hareket eden ve entelektüel kadınlardan etkilenir. Üzerinde asla hakimiyet kuramayacağı kadınlardan daha fazla etkilenir. Yani kendisini tamamen partnerine bırakacak, kontrolü partnerinin eline verecek olan kadınların, İkizler erkeği karşısında hiç şansları yoktur.

  İkizler burcu erkeğini etkilemenin en önemli yanı sabırlı olmaktır. Bu erkeği etkilemek isteyen kadın, kendisini tanıtırken sabırlı olmalı. Her anlamda İkizler erkeğinin yanında olacak kadınlar, özellikle kimi zaman dost, kimi zaman arkadaş, kimi zaman bir anne gibi davranan kadınlar, İkizler burcu erkeğini etkilemekte oldukça başarılı olabilir. Ayrıca çok kıskanç olan kadınların İkizler erkeğini etkileme şansları oldukça düşüktür.
   


Sayfayı Paylaş