İkizler Burcu Bebeğinin Özellikleri

Konusu 'Koç - Boğa - İkizler' forumundadır ve Aylinn tarafından 23 Nisan 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  İkizler Burcu Olan Bebeklerin Özellikleri

  Günde bir çok defa üzerini değiştirmek, farklı renklere sahip şeyler giydirmek ile memnun olabilecek İkizler bebeği sahip olduklarından farklı şeylere ulaşma arzusu duyar. Bu arzuyu, eğer herşeyle birden oynama, her nesneyi aynı zamanda kurcalama ve her yerde aynı anda bulunma seviyesine çıkarırsa onu frenlemeniz gerekebilir. Her ne kadar birbirinden farklı şeylere aynı anda konsantre olabilmesi hoşunuza gidecekse de, bu odaklanma yeteneğini ve zekasını tek bir “şey”e yöneltmesini ve bu “şey”i de sonuna kadar götürmesini öğretmelisiniz.

  Burcun madeni Civa gibi uyum ve hareket yeteneğine sahip İkizler çocuklarıyla başa çıkabilmek pek kolay değildir.

  Onun için daima farklı oyuncaklar ve yapısına uygun hareketli oyunlar icat etmek zorundasınız. Onun en keyif alacağı ortamlar oyun bahçeleri, açık havadaki parklardır. Hem kendisi gibi pek çocuğu bir arada bulabileceği ve açık havada dilediğince dolaşabileceği yerlere sık sık götürerek rahat edebilirsiniz.

  Üstelik çevresinde merak edeceği pek çok şeyle karşılaşacak ve öğrenme arzusunu böylece tatmin edebileceği için sizi bitip tükenmek bilmeyen sorularıyla fazla rahatsız etmeyecektir. İkizler çocukları meraklı yapısı ve kolay kavrama yeteneği ile her şeyi çabuk öğrenirler. Ama çabuk sıkıldıkları için, bir konuya ilgisini uzun süre tutamazsınız. Enerjisini sınırlamadığınız ve onu bağımsız bıraktığınız sürece kendisini keşfedebilecek böylece sağlıklı bir biçimde gelişebilecektir.
   


Sayfayı Paylaş