İftar Programları 2012 Ramazan

Konusu 'TV Dünyası' forumundadır ve elif tarafından 20 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

 1. elif Moderator


  Ramazan Boyunca Kanallar'da İftar Programları
  2012 Ramazan Tv iftar Programları, İftar Programları 2012 Ramazan, Atv Nihat Hatipoğlu ile İftar Sahur Programı, Tv iftar Programları 2012, Ramazan Ayında Ramazan'a Özel Televizyon Programları, 2012 Ramazan Ayı TV iftar Programları

  Mübarek Ramazan ayında Televizyon ekranlarında hangi kanalda hangi İftar programları olacak ekranalrda yayınlanan İftar özel rogramları şöyle..

  TRT 1 İftar Özel Programı Saati : 19.00
  Sunuculuğunu Serdar Tuncer’in üstlendiği programda ilahiyatçı, gazeteci, sinemacı ve yazarlarla birlikte keyifli Ramazan sohbetleri gerçekleştiriliyor. Farklı konularda sohbetlerin yer aldığı programda, Kur’an’ı Kerim, müzisyenlerden ilahi ve kasideler, ney müziği eşliğinde sema gösterileri izleyicilerle buluşuyor. Anadolu’dan Ramazan bölümünde, Mustafa Demirci değişik illerimizde yaşanan Ramazan görüntülerini ekrana taşıyor. Boğaziçi’nde Bir İmam Bir Cami’de İstanbul Boğazı’nın çevresinde yer alan Ortaköy, Çengelköy gibi camilerin imamlarının günlük hikâyeleri aktarılıyor. Büyükelçilerle İftar Yemeği bölümünde, farklı ülkelerin büyükelçilerinin iftar sofralarına konuk olunuyor.

  Samanyolu TV İftar Özel Programı Saati:16:15
  İftar Zamanı, Turgay Başyayla'nın sunumuyla her gün farklı bir ilden ekrana geliyor. Anadolu’nun kültürel dokusunu yansıtan program, Turgay Başyayla'nın samimi söyleşileri, Ramazana özel konuları ve ünlü konuklarıyla izleyicileri manevi bir yolculuğa çıkarıyor.

  Kanal 7 İftar Özel Programı Saati : 17:45
  İlahiyatçı Doç. Dr. Mustafa Karataş’ın sunduğu İftar Saati programında Kur’an-ı Kerim ve ilahilerle her iftarda manevi bir atmosfer yaşanıyor. Sanatçılar birbirinden güzel ilahileriyle, Mustafa Karataş ise stüdyodan yaptığı canlı yayınla Ramazan’ın coşkusunu evlerinize taşıyor.

  TV8 Özel İftar Programı Saati: 18:00
  Erkan Tan’ın yıllar önce başlattığı, sokaklarda halkın içinde gezerek ve halkla beraber gerçekleştirdiği Ramazan programı, yeniden başlıyor… Bu yıl Erkan Tan evlerinize, tarihi mekanlardan konuk oluyor. Atatürk’ün ve Cumhuriyetimizi kuranların yaşadıkları mahalleden, Mehmet Akif Ersoy’un İstiklal Marşımızı duvarlarına yazdığı evin önünden, 500 yıllık tarihi Tacettin Camii’nin bahçesinden, Altındağ Hamamönü’nden gerçekleştireceği programı ile sizleri yüzlerce yıl öncesine götürerek, tarihte keyifli bir yolculuğa çıkarıyor.

  Mehtap Tv İftar Özel Programı Saati : 19:00
  Oruç tutanlar nasıl bir iftar sofrası hazırlamalı? Hangi yemekler tercih edilmeli? Birbirinden lezzetli yemeklerin nasıl yapıldığını öğrenmek isteyenler bu programda buluşuyor.
   


Sayfayı Paylaş