Hyundai Parise ix 20 İle Gidiyor

Konusu 'Oto Haber' forumundadır ve OrKuN tarafından 15 Eylül 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Hyundai, 2 Ekim’de kapılarını açacak olan Paris Otomobil Fuarı’nda yeni nesil MPV (Multi Purpose Vehicle – Çok Amaçlı Araç) modelinin dünya tanıtımını yapmaya hazırlanıyor.
  "ix" akımını daha önce SUV modeli ix35 ile başlatan Hyundai, “ix20” ismiyle tanıtılacak bu yeni otomobil ile, segmentinin “kutu” formlu tasarım alışkanlığından uzaklaşarak Hyundai’nin modern ve yenilikçi tasarım anlayışı doğrultusunda daha dinamik ve sportif bir görünümle karşımıza çıkacak.

  Hyundai’nin çok yönlü kullanıma hitap eden araçları için kullandığı “ix” serisinin yeni modeli olan ix20, crossover araçların farklı beklentilere cevap veren kullanışlılığını fonksiyonellik, dinamizm ve sürüş keyfiyle bir arada sunuyor. Hyundai ix20, yılın son çeyreğinde Avrupa ile aynı anda Türkiye’de de satışa sunulacak.

  Hyundai’nin geniş ürün yelpazesini tanıtmak amacıyla daha büyük bir alanla yer alacağı Paris’te dünya tanıtımını yapacağı bir diğer model ise makyajlı i10 olacak. Türkiye’de A-segmentinde konumlandırılan i10’un yeni versiyonunda güncellenen tasarım ve özelliklerin yanında sadece 99 g/km’lik CO2 emisyonuna sahip olan yeni 1.0 litre hacimli motoruyla dikkat çekiyor.

  [​IMG]
   


Sayfayı Paylaş