Hyundai H100 Kamyonet 2012 Model

Konusu 'Hyundai' forumundadır ve oguzturk tarafından 17 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Çift Kabinli H100 Kamyonet
  6 kişilik oturma kapasitesi, ekonomik yakıt tüketimi, zengin donanımı ve uygun fiyatları ile rakiplerinden kat kat üstün olan Çift Kabinli H100 Kamyonet, büyük düşünenler için akılcı bir seçim.

  Fiyat Listesi
  H100 KAMYONET TCI (KASALI) (EURO 4) ​
  32.300 TL
  H100 KAMYONET TCI KLM (KASALI) (EURO 4) ​
  34.400 TL
  H100 KAMYONET ÇİFT KABİN TCI (KASALI) (EURO 4) ​
  33.350 TL
  H100 KAMYONET ÇİFT KABİN TCI KLM (KASALI) (EURO 4) ​
  35.450 TL
  4 Temmuz 2011 itibariyle önerilen perakende satış fiyatlarıdır.

  * Zorunlu Trafik sigortası bedeli önerilen satış fiyatlarına dahil edilmemiştir.
  * Anahtar teslim fiyatların içindeki vergi tutar ve oranları bilgi mahiyetinde olup Hyundai Assan ve yetkili satıcılarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  * Yürürlükte olan uygulamalardaki değişikliklerden kaynaklanabilecek vergi, masraflar ve fiyat değişikliklerinden müşteri sorumludur.
  * Hyundai Assan Otomotiv San. ve Tic. A.Ş., Hyundai otomobillerin model, kampanya, fiyat, teknik özellik, donanım ve renklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  [​IMG]
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

  Yıllardır tüm işlerinizi kolaylıkla halletmenizi sağlayan çalışkan ortağınız H100 Kamyonet şimdi daha da güçlü, daha uzun, daha geniş, daha konforlu, daha çekici! En son teknolojiyle baştan aşağı yenilenen H100 Kamyonet ile işe iş, kazanca kazanç demeyeceksiniz.

  Daha fazlasını isteyenlere...
  Çift Kabinli H100 Kamyonet sayesinde yükünüzü taşırken daha fazla işgücüne de sahip olabilirsiniz. İşini bilen yardımcınız Çift Kabinli H100 Kamyonet ile kazanmak şimdi daha kolay.
  Geliştirilen güvenlik özellikleri, üstün donanımı, konforu, kolay ulaşılabilen kumanda düğmeleri ve kontrol paneli H100 Kamyonet'i rakiplerinin ötesine taşıyan özelliklerden sadece birkaçı.

  [​IMG]
   

Sayfayı Paylaş