Hyundai H-1’de 2008 için 7 yıllık garanti fırsatı

Konusu 'Hyundai' forumundadır ve ot-gu tarafından 9 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

 1. ot-gu Genel Sorumlu


  Tüm modelleri için 1 Kasım 2004 tarihinde 5 yıl üretici mekanik firma garantisi veren Hyundai, Türkiye’de bir başka ilke daha imza attı..

  Hyundai, geçtiğimiz Şubat ayında Türkiye pazarına sunduğu hafif ticari araç modeli H-1 ile otomotivde 7 yıl garanti dönemini başlattı. Hyundai, 31 Aralık 2008 tarihine kadar satın alınan tüm H-1 modelleri için 7 yıl/150 bin kilometre uzatılmış mekanik garanti sunuyor. Panel Van ve Camlı Van gövde tipleriyle 2, 3, 5 ve 6 kişilik oturma kapasitesine sahip olan H-1, Hyundai Assan tarafından Güney Kore’den ithal ediliyor.

  İlk kez 7-11 Kasım 2007 tarihlerinde düzenlenen 7’nci Ticari Araçlar ve Aksesuarlar Fuarı’nda Türk tüketicisinin beğenisine sunulan H-1, 19 Şubat 2008’de yapılan lansmanla birlikte Türkiye’de satışa sunuldu. Türkiye’de ilk ve tek 7 yıl mekanik garantiye sahip araç olan Hyundai H-1, standart olarak iki tarafta da sunulan sürgülü kapılarıyla dikkat çekiyor. İniş ve binişi kolaylaştırmak için belli bir açıyla açılan ön kapılara sahip oluan Hyundai H-1’de USB ve auxiliary harici girişleri bulunan ve isteğe bağlı olarak alınabilen Bluetooth erişimli radyo/CD/MP3 çalarlı müzik sistemi gibi birçok donanım sunuluyor.

  [​IMG]

  Güney Kore’den Türkiye’ye ithal edilen Hyundai H-1’in motor gücü yüzde 21 oranında artırılırken, yakıt tüketimi ise yüzde 14 oranında azaltıldı. Hyundai H-1’de görev yapan 2.5 litrelik CRDi-VGT yeni dizel motor, 170 beygir güç üretiyor. Selefi Starex modeline göre daha da geliştirilen Hyundai H-1, orta konsola yerleştirilen joystick tip vites kolu, kilitli diferansiyel ve isteğe bağlı olarak alınabilen ESP (Electronic Stability Programı Elektronik Stabilite Programı) ve ROP (Roll Over Prevention Devrilme Önleyici Sistem) gibi yeniliklere sahip.

  Uzunluğu 5125 milimetre, genişliği 1920 milimetre, yüksekliği 1935 milimetre ve dingil mesafesi 3200 milimetre olan H-1, yerine geçtiği Starex’e göre daha büyük boyutlara sahip olmasıyla da öne çıkıyor. Hyundai H-1’in önde hem tek koltuk sırası hem de çift koltuk sırası olan 2, 3, 5 ve 6 kişilik Panel Van ve Camlı Van versiyonları bulunuyor. Hyundai H-1’de ’Start’, ’Team’, ’Select’ ve ’Style’ olmak üzere dört farklı donanım paketine ve modellere göre uygun olarak hazırlanmış 26 ayrı ekipman versiyonu sunuluyor.

  Kia’nın hafif ticarileri Temmuz’da daha ekonomik

  Kia’nın Temmuz ayı boyunca geçerli olan ticari araç kampanyası dahilinde K 2500 TCI ve K 2700 kamyonet modellerine çok özel avantajlar sunuluyor. Kampanya kapsamında vergi levhasını ibraz eden kişilere, satın alımlarda yüzde 3 oranında ekstra bir indirim uygulanacak. Ayrıca peşinatsız kredi imkanı da kampanya kapsamında sunulan bir diğer avantaj olarak dikkat çekiyor. Kia K2500 TCI (Turbo Charge Intercooler) ve K2700 modelleri rekabetçi fiyatı, ekonomik kullanım özellikleri ve sağlam gövde yapısıyla öne çıkıyor. K2500 TCI modelinde hem tek hem de çift kabin seçeneği sunulurken, K2700 modeli sadece tek kabin seçeneği ile satışa sunuluyor. K2500 TCI, çift kabin çift teker kasalı veya kasasız, tek kabin çift teker kasalı veya kasasız; K2700 ise tek kabin tek teker kasalı veya kasasız ve geçtiğimiz aylarda satışına başlanan tek kabin çift teker kasalı ve veya kasasız seçenekleri ile satışa sunuluyor..


  [​IMG]
  [​IMG]


  09.07.2008, Çarşamba
   


Sayfayı Paylaş