Hyundai den yaz servisi kampanyası

Konusu 'Hyundai' forumundadır ve OrKuN tarafından 29 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyetini
  kendine öncelikli ilke edinen Hyundai, geniş kapsamlı ve uzun süreli servis kampanyalarına devam ediyor. Tüketiciye sadece satış esnasında değil, satış sonrasında da üstün hizmetler sunan Hyundai, “2009 Yaz Servis Kampanyası” dahilinde tüm araçlarını yaz bakımı için Türkiye çapındaki yetkili servislerine bekliyor. Hyundai’nin, 25 Mayıs – 13 Haziran 2009 tarihleri arasında geçerli olacak servis kampanyası dahilinde tüm periyodik bakım parçalarıyla birlikte debriyaj, fren ve klima sistemi bakımında koşulsuz yüzde 20 indirim uygulanıyor. Ayrıca tüm bakım işçiliklerinde de yüzde 20 indirim Hyundai kullanıcılarına özel olarak sunuluyor.

  [​IMG]

  İndirimin yanı sıra tüm Hyundai araçlara 20 kontrol noktasından oluşan ücretsiz check-up yapılıyor. Ücretsiz check-up’ta yağ seviyeleri, motor ayarları, kayışlar, silecek, klima, ısıtma, aydınlatma, yakıt, ateşleme sistemleri, antifriz ve yürüyen aksam kontrolleri yapılırken ücretsiz boya kontrolünde de tamponlarda oluşan çizikler giderilecek. Bunun dışında Hyundai Yetkili Servisleri’ne gelen tüm Hyundai araçlara, yağ servisi, klima servisi ya da far ayarı ve ampul kontrolü işçilikleri ücretsiz olarak sağlanacak. Ayrıca kampanya dahilinde bakım yaptıran Hyundai kullanıcılarına çeşitli hediyeler de veriliyor.

  Tüm bu avantajların yanı sıra kampanya süresince Hyundai Yetkili Servisleri’ni ziyaret eden garantisi bitmiş araç sahipleri, Opsiyonel Yol Yardım Hizmet Paketi’ni yüzde 15 indirimli olarak alabilecek.
  Hyundai bu avantajlı kampanyadan tüm müşterilerinin yararlanmaları için araç sahiplerini tüm Türkiye genelinde 50’den fazla ilde faaliyet gösteren 91 adet Hyundai Yetkili Servisi’ne bekliyor. Kendilerine en yakın yetkili servisi öğrenmek isteyen tüketiciler, www.hyundai.com.tr adresine başvurabilirler.
  28.05.2009, Perşembe
   


Sayfayı Paylaş