HTC’den Facebook Butonlu 2 Yeni Model ChaCha ve Salsa

Konusu 'HTC' forumundadır ve OrKuN tarafından 27 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Facebook Çılgını Yeni Modeller
  Flyer adlı tableti yanı sıra iki yeni smartphone modelinin tanıtımını yapan HTC, ChaCha ve Salsa adını verdiği akıllı telefonların üzerine kullanıcıların video, resim, müzik ve link gibi paylaşımlarını popüler sosyal ağ Facebook’a aktarmalarını kolaylaştıran özel bir ‘Facebook butonu’ ekledi.

  Android 2.4 işletim sistemi çalıştıran iki yeni Facebook sever cihaz, HTC Sense UI arayüzünü kullanıyor ve içlerinde 600MHz’lik Qualcomm işlemcisi barındırıyor. 512MB RAM, depolama alanı için microSD slotu bulunan telefonların 5MP’lik arka kameraları auto-focus ve flaş destekli , önde ise düşük çözünürlüklü VGA kamera yer alıyor. Akıllı telefonlarda 802.11b/g/n WiFi, Bluetooth 3.0, dijital pusula, G-sensörü, microUSB portu ve HSPA desteği standart.

  HTC ChaCha, 2.6inç’lik 480×320 çözünürlüklü dokunmatik ekran ve QWERTY klavye ile GPS modülünde fark yaratırken HTC Salsa, GPS ve klavye’den yoksun fakat 3.4inç’lik 480×320 dokunmatik ekrana sahip. En az isimleri kadar sevimli ve eğlenceli olan Facebook çılgını akıllı telefonların lansmanı 2011 yılının ikinci diliminde gerçekleşecek.


   


 2. EmRe Well-Known Member

  iyi güzel facebook tuşu koymuşsun da insan biraz estetik katar o tuşu koyarken. çok emanet duruyor.
   
 3. BaRıŞ Well-Known Member

  HTC'de bol modeli olan firmalar kervanına katıldı.
   
 4. EmRe Well-Known Member

  Şu facebook Tuşu ne kadar saçma ne kadar da gereksiz bir tuş.Telefonun tipini bozmuş zaten o kadar sırıtıyoki tek amacı reklam olsa gerek.
   

Sayfayı Paylaş