HTC Sensation XE Resmen Tanıtıldı!

Konusu 'Teknoloji Haberleri' forumundadır ve OrKuN tarafından 20 Eylül 2011 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Arkadaşlar konuya geçmeden önce kendi görüşümü belirtmek istiyorum. Bu daha yeni telefonunu almış bir kişiye hakaret etmek demektir. Bu amiral olarak nitelendirdikleri telefonları alan insanların maddi sıkıntısı olduğunu zannetmiyorum. Madem böyle bir özellik daha ekleyeceksin telefona bunu baştan yapsaydın da bizde ona göre alsaydık diyerek bu yeni modeli tanıtmaya başlayalım.

  HTC Sensation XE, HTC'nin amiral gemisi ürünü olan HTC Sensation'ı , yeni bir ses seviyesine çıkaran HTC Sensation XE, kullanıcılara sunduğu iyi multimedya deneyimi ile mobil cihaz pazarında ses kalitesi için yeni bir standart belirlemiş oldu. Yeni HTC Sensation XE, güçlü ve uzun süreli performans sağlayan pil ömrü ve 1.5 GHz çift çekirdekli işlemcisiyle daha uzun süre dinlemenizi, seyretmenizi ve okumanızı sağlıyor.

  Ürün hakkında açıklamada bulunan HTC Corporation Global Satış ve Pazarlama Sorumlusu Jason Mackenzie; "Ses her kullanıcının mobil deneyiminin önemli bir kısmını oluşturuyor. Biz yalnızca geliştirilmiş ses üzerinde çalışmıyor, aynı zamanda ses limitlerini müzik, film ve oyunları da kapsayacak şekilde durmadan zorluyoruz. HTC Sensation XE müşterilerimizi mobil dünyamızın merkezine yerleştirme konusundaki azmimizi gözler önüne seren gerçekten inanılmaz bir tecrübe sunuyor." şeklinde konuştu.

  İyi bir ses deneyimi
  HTC Sensation XE, yazılım ve donanım kombinasyonu ile Beats Auido deneyimini sunan ilk telefon. Müziği sanatçının duymanızı istediği şekilde dinlemenizi sağlayan HTC Sensation XE, Beats by Dr. Dre kulak içi kulaklıklar ile birlikte kullanıldığında, otomatik olarak özel olarak tasarlanmış, Beats ses sistemi kalitesine geçiş yapar.

  Android Market'te mevcut birçok müzik hizmetini kullanırken daha dolgun baslar, daha net sesler ve sesleri sanatçının duymanızı istediği şekilde veren yeni bir netlik ve ses aralığını fark edeceksiniz.

  Beats Kulaklıklar
  HTC Sensation XE ile birlikte gelen (8GB veya 16 GB) microSD kart ile binlerce şarkı taşıyabilirsiniz. Dr. Dre tarafından tasarlanan özel Beats kulaklıkların uzaktan kumandası ile müzik parçalarını değiştirebilir, durdurabilir, telefon cebinizdeyken sesi ayarlayabilirsiniz.

  Ulaşılabilirlik
  HTC Sensation XE Eylül sonundan itibaren Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Asya-Pasifik bölgesinde satışa sunulacak.

  [​IMG]
   


Sayfayı Paylaş