HTC Droid Eris

Konusu 'Akıllı Telefonlar' forumundadır ve pult tarafından 3 Kasım 2009 başlatılmıştır.

 1. pult Well-Known Member


  TC DHroid Eris

  [​IMG]
  HTC yeni bir Google Android cep telefonunu duyurmak üzere. Bugünlerde, yakında duyurulması beklenen ürünler hakkında bilgi sızdırılması neredeyse bir kural haline geldi; Bu seferki bilgi sızıntısı ve söylentilerin odağında HTC Droid Eris modeli yatıyor. Şu an için, HTC Eris cep telefonunun bu isim altında Verizon tarafından sadece ABD piyasasına sunulacağı bilgisi mevcut. Ancak HTC'nin bu Android cep telefonu modeli diğer ülkelerde de karşımıza çıkarsa hiç şaşırmayız. HTC Android Eris cep telefonu Android 2.0 işletim sistemi üzerinde çalışmıyor. Ürün Android 1.5 versiyon yüklü olarak ve 8GB kapasiteli bir microSD hafıza kartı ile birlikte gelecek.

  HTC'nin Android cep telefonu 528MHz Qualcomm işlemciye ve 153,600 piksel çözünürlüklü dokunmatik ekrana sahip. Ayrıca HTC Droid Eris model cep telefonunun 5 megapiksel çözünürlüklü dijital kamerasıyla fotoğraf ve video görüntü çekilebiliyor. Bunlara ek olarak HTC Droid Eris telefonda HSDPA ve UMTS ile WiFi bağlantı özellikleri mevcut.
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

  güzel telefon tpx
   
 3. pult Well-Known Member

  Kesinlikle mükemmel telefonlar üretiyor HTC,hem gövde yapısı hemde menü içeriğiyle süper,sony ericsson gibi bir dev bile HTC'den yardım alıyorsa varın düşünün bilgi birikimini ve tecrübesini.
   

Sayfayı Paylaş