Honda Jazz 2012 Model

Konusu 'Honda' forumundadır ve oguzturk tarafından 11 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Honda Jazz
  Daha fazla ışık, daha fazla doğa ve daha fazla enerjiyle bütünleşen dinamik bir şehir hayatı... Bugüne kadarki “en fazla” Jazz’la tanışmaya hazırlanın. Tüm özellikleriyle baştan sona yenilenen Yeni Jazz’la ister deniz manzaralı dağ yollarında yolculuk edin, ister uzun otoyollarda ya da hayat dolu şehrin hareketli sokaklarında... Hadi dışarı çıkın, Yeni Jazz’ın koltuğuna oturun ve gerisini ona bırakın.

  Honda Jazz Fiyat Listesi
  [​IMG]

  - Tavsiye edilen ÖTV + KDV dahil (01 Temmuz 2011 tarihinden itibaren geçerli) perakende satış fiyatlarıdır.
  - Honda, araçların model, teknik özellik ve renklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  - Teslim tarihindeki tavsiye edilen perakende satış fiyatı geçerlidir.
  - KDV-ÖTV oranlarındaki değişiklikler teslimat esnasında müşteri tarafından karşılanacaktır.
  - Araç üzerindeki tüm vergiler ve vergi mevzuatında oluşan tüm değişiklikler araç teslimatında müşteri tarafından karşılanacaktır.
  - Fotograflarda görünen özelliklerle, Türkiye'de satışa sunulan modeller arasında farklılıklar olabilir.
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

  Hem ekonomik hem ekolojik!
  Bugüne kadarki en ekonomik ve en çevreci Jazz karşınızda! Yeni Jazz’ın 100 km’de ortalama 5,3 lt* yakıt tüketen 100 PS 1.4-lt. i-VTEC motoru, performansını yukarılara taşırken, 125gr/km’lik emisyon değeriyle karbondioksit emisyonlarında da ciddi oranda düşüş sağlıyor. Yeni Jazz’ın sürücüyü vites değişimi için en uygun zaman konusunda yönlendirerek yakıt tasarrufu sağlayan Vites Geçiş Uyarı Lambası (SIL), ile yakıt tüketimini azaltmak isteyen müşterilerin beklentilerini karşılamak üzere dizayn edildi.
  * (Jazz Joy+, I-SHIFT)

  I-SHIFT
  Daha ekonomik, daha kolay ve daha çabuk...
  Otomatikleştirilmiş düz vites olarak tanımlanan I-SHIFT, düz vites dişli kutusuna ve otomatikleştirilmiş debriyaj sistemine sahiptir. Hem düz hem de otomatik olarak kullanılabilen sportif ve gelişmiş bir şanzımandır. Klasik otomatik şanzımanlara göre daha az yakıt tüketimi ve daha az emisyon değerleri sağlar, daha esnek kullanıma sahiptir. Sportif sürüş, direksiyondan vites değiştirme ve otomatik vitesin konforunu birleştiren I-SHIFT, daha az yakıt tüketimiyle klasik otomatik vites kullanıcılarının gözdesi olacak.

  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
   

Sayfayı Paylaş