Hızlı bir Şekilde VCD Yapmak

Konusu 'Yazılım' forumundadır ve OrKuN tarafından 6 Kasım 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Merhaba arkadaşlar, elimde 65 tane fotoğraf, 4 adet de müzik dosyası var. Bunu VCD yapmam gerekiyor. Her fotoğraf 6 sn gösterilecek, geçişler 4 sn. Buna göre bu VCD'yi resimlerin kalitesini bozmadan en kısa zamanda nasıl yapabilirim questionmark
   


 2. BaRıŞ Well-Known Member

  Daha önce hiç yapmadıysan biraz zor gelebilir ama elindeki fotoğrafları moviemaker programını açıp şeride ekledikten sonra müzik parçalarınıda şeridin hemen altına sürükle bırak ve sağ seçeneklerden bilgisayarıma kaydet seçimini onayla. Vcd playerla bu şekilde çalışır. Ayrıca vcd cd'si yapacağım diyorsan da bu kezde nero programını kullanarak vcd olarak yazdırabilirsin.
   
 3. EmRe Well-Known Member

  MemoriesOnTV programını kullanabilirsiniz. Kullanması hem kolay hem de verdiği sonuçlar çok iyi. Resimlerde de herhangi bir bozulmaya neden olduğunu görmedim bugüne kadarki hazırladığım vcd'lerde.
   
 4. BaRıŞ Well-Known Member

  Prens arkadaşın söylediği programda pek çok hazır efekt var, ayrıca arayüzü çok kullanışlı. Özellikle süre ayarlamaları konusunda tam hakimiyet sağlayabiliyorsunuz. 2048x1536 pixel resimleri VCD boyutuna düşürürken bile kalitede hiç kayıp olmuyor.
   

Sayfayı Paylaş