Hindistan Yöresel Kıyafetler

Konusu 'Ülkeler' forumundadır ve RüzGaR tarafından 28 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

 1. RüzGaR Super Moderator


  Yöresel Hindistan kıyafetleri resimleri
  geleneksel Hindistan kıyafetleri giysileri, yöresel hindu kıyafetleri elbiseleri, Hindistan yöresel kıyafetleri nelerdir

  Hindistan yöresel kıyafetleri

  Geleneksel Hint kıyafetleri bir kez daha öne çıkıyor. Eğer moda sektöründe trendleri fark Evet, eğer, bu modern moda stil aped ve Maharajas ve Ranis kendi giyim extravagantly harcamak için kullanılan geçmiş dönemlerden, kraliyet dönemi tasarımı olan fark edeceksiniz. Royals ihtişam ve lüks andıran için gitmek için seçtim ne olursa olsun. Günümüzün yaratıcı tasarımcılar bizim kültürel kökleri yakın ve şanlı geçmişini hatırlatıyor almak etnik tasarımlar için bir gözcü vardır. Peki, bu bölümde, çok okumaya, Hindistan geleneksel giyim çeşitleri hakkında size bilgi verecektir.

  [​IMG]

  Hint Etnik Giyim

  Dhoti
  Dhoti Kurta erkeklerin geleneksel Hint kıyafetleri olduğunu. Diğer elbiseler aksine, bel ve bacak etrafında bağlı olarak genellikle 5 metre uzunluğunda bir bez bir söktü parçasıdır. Düğüm bel bağlanmıştır. Dhoti Pencap, yazıtipleri dhuti böyle Laacha gibi farklı yerlerde farklı isimlerle bilinmektedir.

  Kurta
  Kurta uzun gevşek bir gömlek, altına düşerse, ya da sadece takan dizlerinin üstünde olabilecek uzunluğunu ifade etmek için kullanılan bir terimdir. Eski zamanlarda, öncelikle erkekler tarafından giyilen, ancak bugün, erkekler hem de kadınlar giyebilir unisex bir kıyafet haline gelmiştir.

  Hint Şalvar
  Şalvar kadınlar için geleneksel Hint kıyafetleri olduğunu. Pencap bölgede yüksek popülaritesi nedeniyle, şalvar kameez yaygın Punjabi uygun olarak anılır. Hindistan'da şalvar kameez arasında moda yeni değildir. Geçmişte pek çok birkaç yüzyıl beri kadınlar bu muhteşem kıyafetleri giyen edilmiştir.

  Hint Sari
  Sari Hintli kadınlar tarafından giyilen en güzel elbiseler biridir. Aslında, tipik bir Hint kadının düşündüğü zaman, aklın çarpan ilk şey bindi, chudi, kajal vb solah shringar giyiyor sari giymiş bir kadın vardır

  Erkekler için Sherwani
  Sherwani styling achkan andıran uzun bir kattır. Bu bileziği kadar düğmeli ve uzunlamasına genellikle diz altındadır. Özellikle erkekler, uzun boylu olanların cazibesi ve zarafet katıyor. Hintli erkekler düğün özel bir durum için sherwani takım elbise satın alma konusunda cömertçe harcamak.

  Türban
  Hindistan'da, biri türban giyen çok erkek görebiliriz. Peki, türban moda uğruna değil bağladılar, ama Hintlilerin yaşamlarında önemli bir yeri vardır, çünkü edilir. Saç türban temelde başının etrafında sarılır söktü bez, uzun bir parça oluşan bir Headdress olduğunu.

  [​IMG] [​IMG]
   


Sayfayı Paylaş