Heybeliada Otelleri, Heybeliada Otel Fiyatları

Konusu 'İstanbul' forumundadır ve GamZe tarafından 23 Şubat 2013 başlatılmıştır.

 1. GamZe Moderator


  Heybeliada Otelleri, Heybeliada Otel Fiyatları
  Sağlıklı ve huzurlu bir ortamda tatil yapmak isteyenlerin tercihi olan Heybeliada'daki otel ve pansiyonlar; kaliteli hizmete, müşteri memnuniyetine, hijyene ve güler yüzlü olmaya önem verirken; masmavi Marmara denizinin üstünde yeşilliklerin arasında huzurlu bir adanın içinde 7/24 en uygun fiyatlarla hizmet vermektedirler.

  Rahat bir tatil yapmak için, sağlıklı ve huzurlu olan Heybeliada'da kaliteli hizmet almak için Heybeliada otellerini tercih edebilirsiniz.

  Heybeliada Otel Fiyatları
  Heybeli’de kaldığınız oteller gerek yapısı gerekse tarihiyle birçok otelden farklılık göstermektedir. Hemen hemen her otelin eşsiz bir manzaraya sahip olduğunu söylemek çok da abartılı olmaz. Her kesime göre biçimlendirilmiş oteller misafirlerin bütün gereksinimlerine cevap verebilecek donanımda olup beş yıldızlı otellerin konforunu sizlere sağlamaktadır.

  Her bir penceresinde hayata farklı bir bakış açısı kazandıran bu oteller, benzersiz güzellikleriyle, doğanın görkemiyle ve tarihi eseriyle adanın en heybetli konumlarında bulunmaktadır. Ailenizle, arkadaşlarınızla ve sevgilinizle güzel bir tatil geçirebileceğiniz bu muazzam adada ki konaklama fiyatları 100 TL ile 300 TL arasında değişmektedir.

  Merit Halki Palace Hotel
  Adres: Refah Şehitleri Caddesi
  Şehir: Heybeliada / İstanbul - TÜRKİYE
  Tel: 0 216 351 00 25

  Perili Köşk Hotel
  Adres: Ay Yıldız cad. no:103
  Şehir: Heybeliada / İstanbul - TÜRKİYE
  Tel: 0 216 351 87 10
   


Sayfayı Paylaş