Herbal Hair Care Complex-Saç Bakım Ürünü

Konusu 'Kozmetik Ürünleri' forumundadır ve Pelin tarafından 30 Kasım 2008 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  Herbal Hair Care Complex-Saç Bakım Ürünü

  [​IMG]

  Herbal Hair Care Complex, saç bakımı ve bütün saç sorunları üzerine bilimsel araştırmalar ve makalaleri yayınlanmış çeşitli bitkilerden özel formüle edilerek hazırlanmış, tamamen doğal ve bitkisel bir saç bakım ürünüdür.

  İçeriğinde hiçbir kimyasal, sentetik ve boyar madde içermemekle birlikte kokusu, kıvamı ve rengi tamamen içerdiği bitki özlerinden kaynaklanmaktadır.

  Saç için en uygun pH olan pH=5,5'de üretilmiştir olup, saç ve saç derisiyle oldukça uyumlu bir üründür. (pH: Bir çözeltinin asitlik veya bazlık derecesini tarif eden ölçü birimidir. 0'dan 14'e kadar olan bir skalada ölçülür.)

  Ürünün görsel özelliklerini; rengini, stabilitesini ve homojenliğini görmeniz için Net: 110ml'lik akışkan spreyli orjinal cam şişesinde siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

  [​IMG]

  İçeriği
  Herbal Hair Care Complex'in içeriğinde; Olive Oil, Amygdalae Oil, Sesame Oil, Ricini Oil, Jojoba Oil, Pinus Terebinthinae, Coryile Oil, Wheat Oil, Rosmarini Oil ve Lilium Oil bulunmaktadır.

  (Zeytin Yağı, Tatlı Badem, Susam Yağı, Hint Yağı, Jojoba Yağı, Arıtılmış Terebentin Yağı, Buğday Yağı, Biberiye Yağı, Zambak Yağı)

  İçeriğinde hiçbir kimyasal, sentetik ve boyar madde içermemekle birlikte kokusu, kıvamı ve rengi tamamen içerdiği bitki özlerinden kaynaklanmaktadır


  Etkisi
  Herbal Hair Care Complex 6 farklı yolla etkisini gösterir.

  1 - Etkili ve doğal bir saç bakımı: Kullanılan çeşitli ve kimyasal maddeler (saç boyaları, yanlış şampuan seçimi, renk açıcıları vs), çevresel faktörler (hava kirliliği vs), stres ve tekrarlanan saç suistimalleri (fön, aşırı ve sert fırçalama, sert havlu kurulamas vs) ile oluşan tüm saç sorunlarında, saçın bozulan yapısını onarır ve tekrar sağlıklı bir görünüm kazandırır.

  Çevresel faktörler, stres, saça kullanılan kimyasal maddeler vs yüzünden saçların bozulan yapısını onarır, tekrar sağlıklı ve canlı bir görünüm kazandırır. İçerdiği vitamin ve bitki özleri sayesinde saça kaybettiği özelliklerini yeniden kazandırarak, saçlarınız için gerekli ve etkili bir saç bakımı sağlar.

  2- Saç dökülmesinde etkili çözüm: Herbal Hair Care Complex, saçları diten uca besleyip güçlendirerek dökülmelerini önler, Genetik kaynaklı olmayan saç dökülmelerinde düzenli kullanımda, kullanıcılarımızın saç dökülmelerini en aza indirgediği veya tamamen ortadan kaldırdığı görülmüştür.

  Genetik kaynaklı saç dökülmelerinde ise kullanıcılarımızın mevcut durumu koruma ve saçlarını güçlendirerek, dökülme sürecini uzatmalarını önemle tavsiye edilir.

  4- Hızlı saç uzatması: Saçlara gerekli vitamin ve bakım desteğini sağladığından, tüm Herbal Hair Care Complex kullanıcıları ürünü kullandıkları süre boyunca normal saç uzamasının yaklaşık 2 kat hızlı olduğunu görmüşlerdir.

  5- Göz alıcı yumuşaklık: Herbal Hair Care Complex kullanan müşterilerimizin %100'ünün, ilk kullanımdan itibaren saçlarında gördükleri ilk değişiklik, saçlarının eskiye oranla daha parlak ve yumuşak olmasıdır.

  6- Kolay şekil alan sağlıklı ve güçlü saçlar: Ürünümüzün en önemli özelliğinin saçlara gereken bakımı yaparak kaybettiği özelliklerini yeniden kazandırmak olduğunu belirtmiştik. Böylelikle saçlarınız herzamankinden daha güçlü ve bakımlı olarak ve elektriklenme, sünme gibi olumsuz özelliklerinden kurtulacak daha kolay şekil alan, fön çekilen ve taranan hale gelecektir.

  Kullanımı
  Önceliklle saç diplerine, daha sonra tüm saça friksiyon şeklinde masaj yaparak uygulanır. 2 saat saçta bekletildikten sonra şampuanla yıkanır ve iyice durulanır.

  En etkili sonucun alınabilmesi için haftada 2 kez kullanılması tavsiye edilir.

  Not: Hiçbir ürün ya da ilaç, düzenli kullanılmadı taktirde istenilen neticeyi vermez. Bu yüzden mutlaka önerilen şekilde ve düzenli olarak uygulayınız.

  Kullanım Tavsiyeleri
  - Ürünü saçınıza tatbik etmek için birçok kolay yöntemi seçebilirsiniz. Sprey valfini saçlarınızı aralayarak başınıza doğru götürüp yavaş yavaş saçlarınıza yedirebilir, sonra da yavaşça masaj yaparak dağıtabilirsiniz. Ya da elinize zaman zaman dökerek saç diplerine ve sonra tüm saça yedirerek tatbik edebilirsiniz..

  - Uzun saçlı bayan kullanıcılarımız ise saçlarını öne eğip, oldukça kolay bir şekilde tatbik etmelerini öneririz.

  - Uzun ve düz saçlı kullanıcılarımız ise saçlarına uyguladıktan sonra kalın dişli bir tarakla yavaş bir şekilde tarayarak tüm saça dağıtlamları oldukça uygun bir yöntemdir. Uçları kuru ve kırılma sorunu yaşayan kişiler ise ellerine sıktıkları HC'yi özellikle saç uçlarına yedirerek uygularlarsa, belli bir zaman sonra saçlarındaki değişikliği ve yumuşaklığı hissedecekler.

  - Ürünü tatbik sırasında elinize mutlaka bir miktar saç gelecektir ki bu çok doğaldır. Saçınızı su ile ıslatıp masaj yapsanız dahi aynı sonucu görmeniz muhtemeldir. Çünkü gün içerisinde dökülmesi gereken belli bir saç sayısı vardır. Ürün yağ bazlı bir kıvamda olduğundan, gün içinde zayıflayan ve dökülmesi gereken saçlar elinize yapışır. Saç dökülmesinde azalmayı, diğer tatbiklerde elinize gelen saç sayısındaki azalmadan anlayabilirsiniz.

  - Ürün tatbikinden sonra saçınızı yıkarken çok aşırı şampuanlamayın. Gün boyu etkilerinin saçta kalması ve nem-yağ dengesinin sağlanması açısından herzamanki gibi ya da 1 kez daha fazla şampuan kullanmanız yeterlidir. Ayrıca ürünümüzün yanında hediye olan bir adet bone bulunmaktadır. Dilerseniz tatbik ettikten sonra boneyi takabilirsiniz. Bone tek kullanımlık değildir. Su ve şampuanla yıkayıp temizleyebilir ve tekrar kullanabilirisiniz.

  - Bazı kullanıcılarımz ise, rimellerinin içine birkaç damla damlatarak rimellerinin donmamasını, kirpik ve kaşlarına sürerek de kalınlaşmasını ve güçlenmesini sağlamışlardır. Özellikle tavsiye ederiz.

  Fiatı:1 Adet 35 ytl
   


Sayfayı Paylaş