Hem Çift Sim Kart Hem Wi-fi Hemde Uygun Fiyat

Konusu 'Teknoloji Haberleri' forumundadır ve OrKuN tarafından 25 Eylül 2011 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Hem çift sim kart hemde wi-fi ikisi bi arada müsterilerin dikkatini çekecek bi ürün. General Mobile, dünyanın tek çift sim kartlı Wi-Fi telefonu General Mobile DST Q4'ü "KDV Bizden" kampanyasıyla 269 TL tavsiye edilen perakende fiyatıyla sunuyor. Uzun pil ömrüyle de dikkat çeken General Mobile DST Q4, aynı anda hem çift sim kart kullanma hem de Wi-Fi desteği sayesinde internete bağlanma avantajı sağlıyor.

  Çift hat özgürlüğü
  Çift SIM kartlı cep telefonu DST Q4 aynı anda iki kart yuvasına sahip. Tek telefon içerisinde iki telefon hattı da aktif olarak çalışır durumda bekliyor, arama yapabiliyor ve çağrı alabiliyor. "Dual-SIM dual-standby" ismi verilen bu teknoloji dünyada yalnızca General Mobile DST Q4'de bulunuyor.

  Wi-fi ile her yerde
  General Mobile DST Q4'ün Wi-Fi özelliği ile istediğinizkafe,restoranve alışveriş merkezinde internet özgürlüğünü doya doya yaşayabilir, iş ya da özel e-postalarınızı alıp gönderebilirsiniz. DST Q4'ün Wi-Fi desteği ile tek tuşla Facebook ve Twitter her an elinizin altında olacak. Özel çizgileri ile şık bir ürün olan General Mobile DST Q4'ün QWERTY klavyesi, mesaj konusunda hayatı kolaylaştırıyor.

  Uygun fiyata iyi pil ömrü
  General Mobile DST Q4, tüm bunları yaparken uzun pil ömrüyle de dikkat çekiyor. General Mobile DST Q4'ün şarj cihazını evde unutup tatile çıkarsanız, bir hafta boyunca farkına bile varamayabilirsiniz.
   


Sayfayı Paylaş