Hazır Kart'lılar için Yurtdışı TekFiyat

Konusu 'Turkcell' forumundadır ve OrKuN tarafından 6 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Türkiye'den yurtdışındaki cep ve sabit hatları sadece 75 kuruşa arayın!
  Türkiye'den yurtdışındaki cep ve sabit hatları aramanın dakikası sadece 75 Kuruş. Bu avantajdan faydalanmak için YURTDISI yazarak 6633'e gönderin.

  Ücretlendirme
  Tek seferde Avantaj Kart ve üzeri yükleme yapan Hazır Kartlılar, 1 ay boyunca yurtdışındaki tüm cep ve sabit hatlarla dakikası 75 Kuruş’a konuşabiliyor. Fiyatlara tüm vergiler dahildir.

  Katılım Koşulları
  Yurtdışı indiriminden yararlanabilmek için YURTDISI yazarak 6633'e gönderin. Abonelik onay mesajını aldıktan sonra, Avantaj Kart ve üzeri yüklemelerinizi takiben yurtdışı numaralarla indirimli konuşabileceksiniz.
  IPTAL yazın 6633'e gönderin.

  Detaylar
  • Yurtdışı indirim seçeneği bir tarife değildir. İndirimden faydalanmak için mevcut tarifenizi değiştirmeniz gerekmez. Tarifeniz ne olursa olsun, indirimden faydalanabilirsiniz. Yurtdışı indirimi tüm* yurtdışı cep ve sabit hatlara yapilan aramalarda geçerlidir. *Somali, Demokratik Kongo Cumhuriyeti, Lihtenştayn, Küba, Ekvatoral Gine ve Cibuti'ye doğru yapılan aramalar kampanya kapsamı dışındadır.
  • Ücretlendirme periyodu 15 saniyedir.
  • Hazır Kart aboneleri Avantaj Kart ve üzeri yüklemelerinde 1 ay boyunca yurtdışı numaraları dakikası 75 Kuruşa arayacaklardır. 1 ay sonunda yeterli TL yüklemesi yapılmazsa, yurtdışı numaraları yönüne yapılan aramalar Turkcell Uluslar arası Arama Tarifesi üzerinden ücretlendirilmeye başlayacaktır.
  • Borçtan dolayı kapanan ve yasal takip süreci başlayan hatlar kampanya kapsamı dışında kalır. Bu halin düzelmesi durumunda dahi kampanyaya tekrar kayıt yaptırılmalıdır.
   


Sayfayı Paylaş