Haşema Modelleri

Konusu 'Moda' forumundadır ve Pelin tarafından 28 Ocak 2008 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  2011-2012 Haşema Modelleri
  [​IMG]
  Yerli ve yabancı basının yakından takip ettiği Haşema, yurt dışında da büyük ilgi görmüş ve bu sayede “Alternatif Mayo” konusunda Türkiye’nin dünyaya açılan önemli bir markası olmuştur.

  Haşema, “Alternatif Mayo” anlayışını icat ettiği günden bugüne devamlı olarak genişleyen koleksiyonu sayesinde artık toplumun her kesimine hitap eden bir marka olmuştur. Haşema sadece “Alternatif Mayo” ile sınırlı kalmayıp “Heşofman“ markası adı altında zayıflatıcı özelliğe sahip “Sauna Eşofman” ve bayanların her yerde kullanabilecekleri kendine has modelleri ve eşarpları olan eşofmanlar üreterek “Alternatif Spor Giyim” alanında bir yeniliğe daha imza atmıştır. Ayrıca bayanların kendi aralarında rahatlıkla kullanabilecekleri mayo modelleri geliştiren Haşema, bu modelleri de “Havuz Modeli” olarak tüketiciye sunmuş ve büyük beğeni toplamıştır.

  Haşema’nın yıllar önce üretime başladığı uzun erkek şortları daha sonraki yıllarda tüm dünyada trend halini almış, birçok ünlü marka bu tarz şortlar üretmeye başlamış böylelikle “Haşema gelmiş, slip gitmiştir.”

  Kurulduğu yıldan bu yana pazar payını istikrarlı bir şekilde büyüten Haşema, Asya’dan Avrupa’ya, markasını tanıtıp ürünlerini ihraç ederek dünyanın pek çok noktasına hızla yayılmıştır.

  Eşofman ve mayo üretiminin yanında özel tasarım bone ve eşarpları hem fonksiyonellik hem de model açısından tüketicilerden beğeni görmektedir.

  Moda ve trend takibi üzerinde hassasiyetle duran Haşema, kendi bünyesindeki tasarım departmanı ile yurt içi ve yurt dışı moda fuarlarını takip etmekte ve moda trendlerini koleksiyonlarında kullanarak; her yıl farklı konseptlerde yaz için ”Alternatif Mayo”,kış için “Alternatif Spor Giyim” olmak üzere yılda 2 koleksiyon hazırlamaktadır.

  Haşema, yalnızca Türkiye’de değil, Dünya’da “Alternatif mayo” anlayışını icat eden ve geliştiren ilk markadır. Ayrıca Türkiye’de ilk defa güneş ışınlarını geçirerek bronzlaşmayı sağlayan mayoyu üretmiştir. Önemli bir buluş olması ve devamlı yenilikler yapması sebebiyle, haber değeri taşıyan markamız, hem ülkemizdeki hem de yabancı ülkelerdeki basın yayın organlarında birçok kez yer almıştır.
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   


 2. Pelin Super Moderator

Sayfayı Paylaş