Happy Aquarium Nasıl Oynanıyor

Konusu 'Sosyal Medya' forumundadır ve OrKuN tarafından 14 Ocak 2015 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Facebook Happy Aquarium Nasıl Oynanıyor?

  Oyun Facebook üzerinden uygulamaya erişim sağlayarak oynanmaktadır. Uygulamaya erişimi yaptıktan sonra oyuna başlayabilirsiniz. Happy Aquarium oyunu balık besleme ve yetiştirdiğiniz balıkları satma oyunudur. Size bir akvaryum verilecek ve bu akvaryumu kendi zevkinize göre dizayn etmeniz istenecektir. Kendi zevkinize göre dizayn ettiğiniz bu akvaryumda birbirinden farklı balıklar besleyecek, büyütecek ve satacaksınız. Kazandığınız paralarla akvaryuma çeşitli aksesuarlar alabileceksiniz.

  Satın alma ve satma işlemleri size tecrübe puanı olan XP kazandıracaktır. Kazandığınız XP'ler yeni balık türleri, yeni aksesuarlar almaya ve akvaryum kapasitesini yükseltmeye yardımcı olacaktır. Her seviye atladığınızda kilitli durumda bulunan malzemelerin kilitleri de sırasıyla açılacak ve tecrübe puanı kazanırken bunun yanında kazandığınız paralarla bu malzemeleri satın alabileceksiniz.

  Happy Aquarium içerisinde yem, fırça, market, madalyon ve cama tıklama gibi butonlar göreceksiniz. Yem çeşitleri ve aksesuar malzemelerini Store adı verilen yerden satın alabilirsiniz. Cama dokunma butonuna tıklayarak akvaryumun camina tıklarsanız balıklar tam tersi tarafa toplanırlar. Bunu yapmak için parmak şeklindeki butona tıklayıp akvaryumun herhangi bir yerine mause ile tıklamanız yeterlidir.

  Balıklarınızı yemlemek için yem resmine tıklamanız yeterlidir. Akvaryumunuzun temizliğini de sizin yapmanız gerekiyor. Belli bir zaman sonra akvaryum yosun tutabilir. Yosunları temizlemek için fırça simgesine tıklayarak yosunları temizleyebilirsiniz.

  Oyunda train adı altında bir oyun bulunmakta. Oyunun amacı balıkların gelişimine yardımcı olup çabuk büyümelerini sağlamaktır. Oyunu 7 defa oynayabilirsiniz. Ayrıca gün içersinde günde 1 defa bir sandık belirir bu sandığın içinde para ve aksesuar çıkabilir. nasiloynanir
   


Sayfayı Paylaş