Happy Aquarium Achievements Nedir

Konusu 'Sosyal Medya' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 21 Ocak 2015 başlatılmıştır.

 1. GuNaHKaR Well-Known Member


  Happy Aquarium Achievements görevler anlamına gelmektedir.

  Happy Aquarium’a ilk başladığımızda pek fazla balığımız olmasada level atladıkça hem para kazanıyoruz , hem de daha yeni balık türleri açılıyor.Tabi ki birde işin üreme kısmı var.Balıklarımızı , yemlerimizi , dekorasyon süslerimizi ve dahasını “Store” adlı yerden bulabilirsiniz.Yemleri ise menudeki yem resmine tıklayarak elde edebiliriz.Cama tıklamak için ise parmak resmine tıklayıp camın herhangi bir yerine dokunabiliriz.Madalyonlar ise sizin başarınıza , görevi yerinize getirmenize vs için işe yarar.Arada suyumuz yosun tutar ve bu sularımızı temizlemeliyiz.

  Balıklarımız için oyunun asıl amacı olan ” train ” adlı oyun içinde oyun var.Bu balığımızın gelişimi için çok önemli. 7 kere oynamalısınız her balık için. Çiftleştirmek için balıklarımızı bu oyun kesinlikle gereklidir. Tam seviyeye ulaştığımızda [ 7/7 ] bir dişi bir erkek balığımızın üstüne tıklayarak mate yaparsanız yumurtalar yavaş yavaş düşmeye başlar.

  Oyunda bir de para kazanmak var tabi ki. Aslında train adlı uygulamada para ve yem gelsede tabiki bunlar yetmiyecektir. Para kazanmak için her kişiye özel sandık koymuşlar.

  Önce kendi sandığınızdaki paraları 12 saatte 1 alabilir ve daha sonra Happy Aquarium neighbour (komşu) ların paralarını yine 12 saatte 1 alabilirsiniz. Akvaryumları da (komşularda) 12 saatte 1 temizlemeniz önerilir.
   


Sayfayı Paylaş