Hangi Renkte Doğdunuz

Konusu 'Astroloji ve Burçlar' forumundadır ve EjjeNNa tarafından 10 Mart 2015 başlatılmıştır.

 1. EjjeNNa Administrator


  Doğum Gününüzün Rengi ve O Rengin Anlamı

  25 HAZİRAN - 4 TEMMUZ KIRMIZI

  5 TEMMUZ - 14 TEMMUZ TURUNCU

  15 TEMMUZ - 25 TEMMUZ SARI

  26 TEMMUZ - 4 AGUSTOS PEMBE

  5 AGUSTOS - 13 AGUSTOS MAVİ

  14 AGUSTOS - 23 AGUSTOS YEŞİL

  24 AGUSTOS - 2 EYLÜL KAHVE

  3 EYLÜL - 12 EYLÜL TURKUAZ

  13 EYLÜL -22 EYLÜL BEJ

  23 EYLÜL ZEYTIN YEŞİL

  24 EYLÜL - 3 EKİM MOR

  4 EKİM - 13 EKİM LACİVERT

  14 EKİM - 23 EKİM GÜMÜŞ

  24 EKİM - 11 KASIM BEYAZ

  12 KASIM - 21 KASIM ALTIN

  22 KASIM - 1 ARALIK KREM

  2 ARALIK - 11 ARALIK GRİ

  12 ARALIK - 21 ARALIK KESTANE

  22 ARALIK NEFTİ

  23 ARALIK - 1 OCAK KIRMIZI

  2 OCAK - 11 OCAK TURUNCU

  12 OCAK - 24 OCAK SARI

  25 OCAK - 3 ŞUBAT PEMBE

  4 ŞUBAT - 8 ŞUBAT MAVİ

  9 ŞUBAT - 18 ŞUBAT YEŞİL

  19 ŞUBAT - 28 ŞUBAT KAHVE

  1 MART - 10 MART TURKUAZ

  11 MART - 20 MART BEJ

  21 MART SİYAH

  22 MART - 31 MART MOR

  1 NİSAN - 10 NİSAN LACİVERT

  11 NİSAN - 20 NİSAN GÜMÜŞ

  21 NİSAN - 30 NİSAN BEYAZ

  1 MAYIS - 14 MAYIS MAVİ

  15 MAYIS - 24 MAYIS ALTIN

  25 MAYIS - 3 HAZİRAN KREM

  4 HAZİRAN - 13 HAZİRAN GRİ

  14 HAZİRAN - 23 HAZİRAN KESTANE

  24 HAZİRAN GRİ

  KIRMIZI: Şirin ve sevgi doludur. Her zaman aşık olmasını sever. Genellikle neşeli ve hareketlidir ama arada mutsuz olduğu anlarda yok değildir. insanlarla iyi ilişkiler kurar, çekingenlik yapmaz.

  MOR: Gizemli, çekici, anlayışlı, insanları etkilemeyi seven, asla bencil olmayan bir yapısı vardır. Arkadaşları arasında oldukça popülerdir. Gününün nasıl geçeceği belli olmaz, çünkü psikolojik durumu çok çabuk değisir.

  KREM: Yarışma ruhuna sahip ve sportiftir. Kaybetmeyi asla sevmez ve çoğunlukla neşelidir. Güvenilir ve dışa dönüktür. Aşkı dikkatlice seçer, ancak çabuk aşık olmaz. Doğrusunu bulmak için uzun süre beklemeyi tercih eder.

  BEJ: Sakindir, ama hemen strese girebilir. Ilişkilerinde kıskançtır, küçük şeylerden mızmızlanır. Sezgileri güçlüdür ve çalıskandır, bencilliği hiç sevmez. Ayrıca merhametlidir. Arkadasları için her türlü fedakarlığı yapar.

  NEFTi: Zevklidir, görünüşüne çok önem verir; materyalist de denebilir. Hayatı ve kariyeri için çok ve düzenli çalısır. Ekonomiktir. Gereksiz risklere girmez. Liderlik, ruhunda vardır. Arkadaş edinmekte üstüne yoktur.

  GÜMÜŞ: Hayal gücü yüksektir. Bu yüzden orijinal fikirleriyle ünlüdür. Utangaç, hırslı, gururlu, kendine güvenen ve yeni deneyimlere açık bir özelliği vardır. Kolay ögrenir. Çapkınlıkları yüzünden aşk hayatı biraz karışıktır.

  GRi: Çekici, hayat dolu, dost canlısıdır. Hayal gücü fazlasıyla yüksektir. Duygularını asla gizlemez, bazen bencil olur. Baskalarının gününü aydınlatır, doğru sözü doğru yerde söyler.

  BEYAZ: Tutkulu ve hırslıdır. Bu yüzden çabuk kıskanır ve her şeye kolay tepki veremez. Asil bir ruhu vardır, takdir etmeyi de bilir. Bazen kendini diğer insanlardan farklı ve üstün görür.

  YEŞiL: Her ortama ayak uydurur, kolaylıkla yeni insanlarla tanışır. Zarif, lüksü seven, kendine güvenen, sağlığına düşkün, kararlı, sabırsız ve başkalarını yönlendiren bir tiptir. Hayatının tek ve gerçek aşkını bekler.

  SiYAH: Sağlam yaratılışlı, cesur, güçlü, bağımsız ve girişkendir. Acıma duygusu pek yoktur. Bir karar almadan evveli uzunca bir süre düşünür, ayaklarını yere sağlam basar. Aşkı da farklı yaşamayı sever.

  ALTIN: Neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilir. Neşeli, adil ve dışadönüktür. Insanları etkilemeye çalışmaz. Çok kolay huzursuzluğa kapılır. Ilişkilerinde hassastır, bu yüzden aradığını bulmakta güçlük çeker.

  ZEYTiN YEŞİLİ: Sakin ve yumuşak mizaçlıdır. Siddeti sevmez, kavgadan her zaman uzak durur. Yerine göre davranmasını ve konuşmasını iyi bilir. Hassas, nazik ve neşelidir. Kıskançlıktan hoşlanmaz. Adalet duygusu gelişmiştir.

  PEMBE: Her zaman yapabileceğinin en iyisini yapmaya çalısır. Diğer insanları korumayı ve onlara yardım etmeyi sever. Ancak zaman zaman olumsuz düsüncelere sahiptir. Masallardaki gibi bir aşk ister.

  KAHVE: Hareketli ve sportiftir. Baskalarını kendine yaklaştırmaz, kimseyle kolay kolay yakınlık kurmaz, kuramaz. Ancak buna rağmen çabuk aşık olur. Ateşi de çabuk söner. Ideal olanı bulana kadar da arayışlarını sürdürür.

  SARI: Abartısız, müşfik, cömert ve tatlı bir tiptir. insanlara güvenir, iliskilerde önder olma ruhuna sahiptir. Asla altta olmayı sevmez. Başkaları için karar vermeye bayılır. Romantik bir aşk arar.

  MAVi: Kendine fazla güvenmeyen, gerektiği zaman cesur olabilen bir yapıya sahiptir. Artistik bir doğası vardır ve aşık olmayı sever. Kalbinin sesini dinlemek yerine mantığını kullanmayı tercih eder.

  KESTANE: Zeki, güçlü bağımsız ve ne yapacağını bilen biridir. Sosyal olmayı sever, ancak başkalarını düşünmeden kendi bildiğinide yapmaktan kaçınmaz. Espriden anlar. Akıllı ve pratik olmasına rağmen tembelliği de sever.

  LACiVERT: Dikkat çekici, zevkli, yasamayı seven ve hayata bağlı bir tiptir. Genellikle yaptığı işe konsantre olmakta güçlük çeker. Aşkta duygusal, hassas ve tutkulu olabilir. Birisine kızdığı zaman çok zor affeder.

  TURUNCU: Sorumluluğu ve uyumlu iliskiler kurmayı sever. Bir şeye ulaşmak için çok çalışır, rekabetçidir. Arkadaşlık konusunda kimseye güvenmez, ancak dogru insanı bulunca ona sonsuza kadar güvenebilir.

  TURKUAZ: Duyguları aniden ve kolay değisebilir. Genellikle yalnızdır. Seyahat etmeyi sever. Sadık ve iyi bir dinleyicidir, fakat anlatılanlara kolay inanır. Aşkı bulmak ona göre zordur, aşk yüzünden çok kolay incinebilir.
   


Sayfayı Paylaş