Hangi Dizi Oyuncusu Türk Vatandaşı Oluyor

Konusu 'Medya Haber' forumundadır ve elif tarafından 27 Mart 2013 başlatılmıştır.

 1. elif Moderator


  Caroline Türk vatandaşı oluyor

  Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin Caroline'sı Wilma Elles Türk oluyor. Bir İngiliz hemşireyi canlandırdığı “Çanakkale Çocukları” adlı film, Alman oyuncunun kararını almasında yardımcı oldu.

  Sinan Çetin'in inanılmaz bir plato kurduğunu belirten oyuncu, "Türk vatandaşlığına geçmeyi ister misiniz?" sorusuna, "Geçersem çok sevinirim. Bakacağız, kısmet" yanıtını verdi.

  [​IMG]

  Sinan Çetin’in yeni filmi “Çanakkale Çocukları”, Alman oyuncu Wilma Elles’in hayatını değiştirdi. “Çanakkale Savaşında annelerin yaşadıkları, iki kardeşin cephede karşı karşıya gelmesi, hepsinden öte çocukların vatan uğruna can vermeleri beni çok etkiledi” açıklamasını yapan Elles, Türk vatandaşlığına geçme kararı aldı.

  Türkiye macerası 2008 yılında “Türk Usulü” adlı sinema filmiyle başlayan, “Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisiyle devam eden Wilma Elles, kararını şu sözlerle duyurdu: “Türkiye ve Türk insanı beni kısa sürede etkisi altına aldı. Bir süredir düşündüğüm Türk vatandaşı olma kararım, ‘Çanakkale Çocukları’ filmindeki rolümün etkisiyle netlik kazandı. En kısa sürede vatandaşlık işlemlerini başlatacağım.
   


Sayfayı Paylaş