Hangi burç erkeği hangi tip kadından hoşlanır

Konusu 'Astroloji ve Burçlar' forumundadır ve EjjeNNa tarafından 12 Nisan 2015 başlatılmıştır.

 1. EjjeNNa Administrator


  Koç erkeği: Kesinlikle etikete önem verir. Güzel, başarılı kadınlardan çok etkilenir. Kendini açık ve net ifade edebilen kadınları sever. Çok uğraşmayacağı için çok nazlı davranışlara, triplere gelemez. Söyledikleri yapılsın ister. Ancak her söylediği yapılırsa ilgisi dağılır.

  Boğa erkeği: Akıllı, sakin, güzel, seksi kadınlardan hoşlanırlar. Zeka boğa burcu için etkileyicidir ayrıca başarılı kadınlara tapar. Çok uçlarda gezinen kadınlardan korkarlar ancak bakımlı ve güzel kadınlara yaklaşırlar. Hemen açılma eğilimleri olmadığından sakin olan, açılmasına fırsat veren, güzel yemek yapan, mümkünse sanatsal yeteneği olan kadınlara yaklaşmayı tercih eder.

  İkizler erkeği: Kadının zekasını güzelliğinden önde tutar. Seksapeli yüksek olan, dişiliğini gösterebilen bir kadın onun için şahanedir. Genelde kendinden yaşça büyük olan ya da büyük gösteren kadınlara daha çok yaklaşır. İçten içe herkesi etiketlemeye meyillidir ve kimseyi kolay kolay beğenmez sürekli kusur bulur. Güzelliğe, zekaya önem verir. Akıllı ve güzel bulduğu kadına aşık olur.

  Yengeç erkeği: Kadın sıfatı çok derindir ama önce kalite arar. Cazibeli, ölçülü, anaç ve güzel olan kadınlarla ilgilenir. Ayrıca muhafazakardır. Bunu belli etmese de oldukça kapalıdır ve bunu anlamanızı ister. Ayrıca başkalarının sahip olmadığına sahip olmak gibi bir isteği vardır. Yanındayken dikkat çekiciyseniz size hayran kalır.

  Aslan erkeği: Güzelle çirkini çok ayıramazlar. Gösterişliyseniz ki kendisi genelde gösterişlidir sizle ilgilenir. Ama güzel+esprili olmanız onu mutlu eder. Şu ayrıma dikkat edin, aslan burcu erkekleri sevdikleri her şeyi sahiplenirler. Size aşık değilse bile sahiplenebilir burada yanılgı olmasın, bu adamların eline kuş verin tutsun diye, onu da sahiplenir.

  Başak erkeği: Kendilerini şakalarla daha iyi ifade ederler karşılarında da bu rahatlığı yakalayabilecekleri kadınları görmeyi isterler. Çok atak, üzerine üzerine giden kadınlardan çekinirler. Zaten aşktan korkarlar bir de kendini çok iyi ifade eden kadın gördüklerinde çekinirler. Temiz, düzenli, akıllı, cana yakın, ölçülü, güzel ve sanatla ilgili, entelektüel becerileri olan kadınları seçer. Müsriflikten hoşlanmaz.

  Terazi erkeği: Kendinden olanlardan hoşlanır. Kendine benzeyen, ortak zevkler oluşturabileceği, ortamında yadırganmayacak bir kadın ister. Venüs’ün etkisinde olduğundan güzellik algısı gelişmiştir. Ancak onu etkilemek için elinden biraz kaçmak gerekir, iki kez buluşmak istediyse bir kez görüşün.

  Akrep erkeği: Çok kişinin peşinde koşturduğu kadınları ister. Güzelliğe ve masumiyete önem verir. Ayrıca iyi yemek yapan ve ona bakacağına emin olduğu kadınları seçer. Onun için kadınlık biraz da annelik olduğundan bu ışığı görmesi gerekir. Akrep beraber olduğu kadını çok önemser, kıskanır ve sahiplenir.

  Yay erkeği: Sportmen, çıtkırıldım, yüzü farklı kadınlardan hoşlanır. Özellikle farklı fikirleri olan, kendini özgün şekilde ifade eden, olağanlıktan sıyrılmış ama bakın çok uçta olmayan, korunmaya ihtiyaç duyan ya da öyle görünen kadınlara yaklaşır.

  Oğlak erkeği: Güzellik, başarı, masumiyet+seksapel, ince hatlardan ama güçlü kadınlardan hoşlanırlar. Her sözünü dinleyen, her istediğini yapan, bir adımına on adım koşan kadınlardan hoşlanmazlar. Oğlak erkekleri entelektüel açıdan yetenekli kadınları seçer. Ayrıca o da muhafazakardır ve gizlilikten hoşlanır.

  Kova erkeği: Çok dişi, ağır ve hayır diyebilen kadınlardan hoşlanır. Birinin peşinde koşturmayı ister. Sağlıklı görünen kadınları etkileyici bulur. Ayrıca sosyal hayatında onu taşıyabilecek mümkünse de üstün kadınlara yaklaşır. Merhametli, yardımsever ve sakin olan kadınları ister. Bu beyler kavga gürültü sevmez, trip naz çekmez. Dolayısıyla bunlardan uzak bir yapınız olması lazım yoksa çok ilgilenmeyecektir.

  Balık erkeği: Güzel ve koruyucu, kollayıcı, anaç tiplerden hoşlanır. Seksi kadınları da sever. Balık erkekleri yönetilmeye hazır olduklarından onu çekip çevirecek bir görünüşünüz varsa, güzel ve anlayışlıysanız peşinize düşecektir. Kavga etmeyi sevmez bu nedenle soğukkanlı olmanız gerekir. Trip de, naz da çeker ama çok hafif hafif olmak kaydıyla.
   


Sayfayı Paylaş