Hamam Beyoğlu, Taksim

Konusu 'İstanbul' forumundadır ve GamZe tarafından 2 Aralık 2008 başlatılmıştır.

 1. GamZe Moderator


  Hamam Beyoğlu
  1571 yılında Mimar Sinan tarafından yapılan bir yapının tek kat olan çatısında insanlara müzik, renk, yemek ve mey ikram ediyoruz. Bir başka salonumuzda aynı hürmeti ince saz eşliğinde,,yazın ise sokak balık restaurantında…İstiklal Caddesi üzerinde yer alan 436 yıllık genç hamamın bir yüzü full cephe ( 7 mt x 6 mt.) caddeye, bir yüzü ise kendine öz tarihi sokağını oluşturmaktadır. İki kat üzerine kurulu tesis, toplam 1200 mt. kare alan üzerinde hizmet vermektedir.

  Çalışma profili
  Beyoğlu Hamam toplam dört yılda dört ayrı servis alanına sahip olmuştur.Bu gün pozisyon ve imkanları nedeni ile İstiklal Caddesinin en önemli mekanları arasında kabul edilen Beyoğlu Hamam bünyesinde, Pub, ve Meyhane tarzlarını ayrı salonlarda fakat mükemmel bir uyumiçersinde yürütmektedir. Mekan olarak doğru fiyatlandırma, hızlı müşteri sirkülasyonu desteklediğimiz işletim detaylarından bir tanesidir. Üç ayrı salonda toplam servis kapasitesi 400 kişi olup,haftanın çeşitli günlerinde tüm salonlarda canlı müzik yapılmaktadır. Genellikle dolu mekan ortalaması ile çalışan işletmemiz bu yaz kuruluşunun dördüncü yılını kutlayacaktır. Hizmet alanlarımız;

  Kubbeli Pub Canlı Müzik Programı
  Tarihi ve nezih bir ortamda, canlı müzik eşliğinde eğlenmek isterseniz aklına ilk gelen yer Hamam Beyoğlu Kubbeli Salon olmalı.

  Gündüz saatlerinde çay, kahve ve en güzel içecekler ile hizmetinize sunulan Hamam Beyoğlu'nda akşam saatlerinden itibaren bambaşka bir atmosferde, bambaşka bir hizmet anlayışı sizi bekliyor. Hamam Beyoğlu, asılı duran bir avize şıklığıyla sesleniyor altından geçen yüz binlere.

  Şimdi artık eğlence zamanı Akşam 20.30, Hamam Beyoğlu’nda canlı müzik başlar. Bizim mekânda, çok sevgili gitaristimiz Tezer çalar, herkes söyler. Fırsat bulursa Tezer de söyler. Bir vurmalı çalgı ustası olan partneri, tumba ve darbukayla maharetli göbeklere solo dalgaları
  yaşatmakla ünlenmiştir.

  Hamam’ın müşteri portföyünü, birbirine saygı duyan ve çok özel bir gece yaşamak isteyen, siz sevgili dostlar oluşturuyorsunuz. Sabah saat 04.00’e kadar süren programımızı, haftanın her günü beğeninize sunmak bizlerin bir başka kıvanç nedenimizdir. Güler yüzlü personeli, damak tadınıza uygun lezzetleri ile sizleri bekliyor. Bizimle olmadan eğlenmenin tadına varamazsınız.

  FASIL – KANDİLLİ SALON
  Beyoğlu gece hayatında Bahçeli Hamam Sokağı önemli yer tutar. Yazı başka, kışı başka bir keyif taşır. “Yine neşe-i muhabbet” der Dede Efendi, hicaz eserinde…“dil-ü canım etti şeyda”Neşe attık içersine, dostlar muhabbeti zaten getirirler…İsmini “Kandilli Salon” koyup, İstanbul’la boyadık bütün duvarlarını.

  İstanbul geleneklerini meze, güzelliklerini ise musiki yaptık.Siz seçkin misafirlerimizi ney ile mey ile fasıl dinlemeye davet ediyoruz.Renkli, sıcak, unutulmaz bir Beyoğlu gecesini notalarıyla ”Alamet-i Müzik’a” da Kanunu ile Umut, Solistleri Meltem ve Gitarda Görkem seslendiriyorlar.turkeyarena.net Fasıl eşliğinde günün stresini atabilir; bir yandan da dostlarınız ile hoş sohbetler edebilirsiniz.

  Hamam Beyoğlu’nun huzurlu ortamında kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışı ile sizleri en uygun şekilde ağırlıyor. Haftanın yedi günü 20.30 ile 02.00 saatleri arasında sizleri bekliyor.

  Size özel menümüzün özel yemekleri, ızgara çeşitleri, soğuk ve sıcak mezeleriyle muhteşem bir lezzet şöleninin keyfini çıkarın. Zengin Menümüzde; 8 çeşit zeytinyağlı mezeler, 2 ara sıcak ( paçanga böreği ve kalamar, sosis ızgara ), ana yemek ( balık, tavuk ve köfte ızgara alternatifli ) salata, meyve ve limitli ya da limitsiz alkolümüz bulunmaktadır.
  Değerli müşterilerimizin istek ve arzularına önem veriyor, hizmette en iyiyi hedefliyoruz. Fasıl icra etmeye, hep beraber şarkı söylemeye bekliyoruz.

  Beyoğlu Hamam İstiklal Cad.
  Bahçeli Hamam Sk. No:3
  Beyoğlu-İstanbul
  0212 244 88 89
  [​IMG] [​IMG]

  [​IMG]
   


 2. GamZe Moderator

Sayfayı Paylaş