Hakan Akkaya Neden Gözaltına Alındı

Konusu 'Medya Haber' forumundadır ve ot-gu tarafından 15 Haziran 2013 başlatılmıştır.

 1. ot-gu Genel Sorumlu


  Ünlü Modacı Hakan Akkaya Gözaltında

  Show Tv’de ekrana gelen ‘Bugün Ne Giysem’ adlı programın jüri üyelerinden, ünlü modacı Hakan Akkaya, uyuşturucu kullanmak suçundan gözaltına alındı.

  [​IMG]

  Kokain kullanıyor iddiası
  9 torbacı ile birlikte gözaltına alınan Hakan Akkaya, takip edilen uyuşturucu şebekesi ile bağlantısı olduğu gerekçesi ile gözaltına alındı. Akkaya’nın şebekeden kokain temin ettiği ve arkadaşları ile parti yaptığı iddia edildi. Gözaltına alının Hakan Akkaya’nın uyuşturucu kullanmak ve yer temini nedeni ile 4 gün gözaltında kalacağı kaydedildi.

  AKŞAM
   


 2. ot-gu Genel Sorumlu

  Hakan Akkaya Özgürlüğüne Kavuştu
  Uyuşturucu için yer temini suçlamasıyla gözaltına alınıp adliyeye getirilen modacı Hakan Akkaya, savcılık sorgusunun ardından serbest bırakıldı.

  Uyuşturucu operasyonu kapsamında aralarında Akkaya'nın da bulunduğu 10 kişi gözaltına alınmıştı. Bu sabah İstanbul Adalet Sarayı'na getirilen şüpheliler savcılık tarafından sorgulandı. Uyuşturucu kullanımı için yer temin etmekle suçlanan Akkaya ve uyuşturucu satmakla suçlanan diğer 9 şüphelinin savcılık sorguları tamamlandı.

  Savcılık, Akkaya ile birlikte bir şüpheliyi daha serbest bıraktı. 8 sanık ise tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edildi. Adliyeden çıkışta basın mensuplarının görüntü aldığını gören ve soruları cevapsız bırakan Akkaya, koşarak araca bindi.
   

Sayfayı Paylaş