Güzel Anlamlı Sözler Aşkla İlgili

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve SeçiL tarafından 4 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

 1. SeçiL Well-Known Member


  Aşk dudaklardan çıkan kahkaha değil gözlerden akan yaşdır maksat sevgi uğruna ölmek degil uğrunda ölünecek sevgili bulmaktır.

  Başkasına kendinden fazla değer verme, ya onu kaybedersin ya da kendini mahvedersin.

  Bir gençlik hevesiyle sevmedim ben seni bir ömre yetecek kadar heyecanla,tutkuyla,aşkla sevdim.

  Damdan düşer gibi hayatıma girdin, beni deli divane ettin, suçum neydi ki, beni kendine bu kadar aşık ettin.

  Gökyüzü yıldızlarla doluydu, ben hep seni düşünürken. Hüzün yıldızları koydum adlarını, seni hatırlatıyor diye. Aynı onlar gibi sende benden çok uzaklardaydın.

  Gülmek için mutlu olmayı bekleme, belki mutluluk gülüşünde saklıdır, sakın ağlayayım deme! Belki bir yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan biri vardır.

  Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o, yalnız ve yalnız senin için yanan kalbimdir...

  Günü gece olsun diye yaşıyorum, çünkü gece hayallerime geliyorsun, seni beklemiyorum çünkü sen hep benimlesin, hayallerimde ve kalbimdesin, terk edip gitmiş olsan da, unutsan da, unutmayacağım.

  Her gece fotoğrafına bakıyorum,bakıyorum ve bakıyorum ve her seferindede sana olan aşkımı bir türlü söyleyemiyorum.

  Kardelen gökyüzüne aşık olur kafasını karın altından kaldırır ya zemheri yüreğim derki içinde kardelen cesareti kadar cesaret yoksa sakın aşık olma.

  Ne aşka bir sorun var, ne bu derde bir çare eğer şikayet edeceksen aşktan sakın hiç bahsetme.

  Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsende unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.

  Sana ne desem bilmiyorum ,hayatım desem hayat çok kısa.güneşim desem batıyor,çiçeğim desem o da soluyor,en iyisi sana canım demek çünkü bu can seninle yaşıyor.

  Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, o da sana sevgisini söylemeyecek kadar gururludur.

  Sevgi bir yıldızdır yanıp sönen , Masmavi bir düştür gökyüzünde hiç ölmeyen , Sevenlerin mumudur sevgi , Eriyip de hiç bitmeyen.

  Sevgilerin en güzeli seni sevmek,Özlemlerin en güzeli seni özlemek ve hayatin tadı sabah kalktığında senin var olduğunu bilmek.

  Yağmur damlaları gibi ayrı yerlere düşsekte elbet bir su birikintisinde buluşuruz yeter ki o zamana kadar sevgidini yüreğinde tut ve sevildiğini unutma.

  Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön, ordayım!

  İçim o kadar senle doldu ki… İnsanlar seni gözbebeklerimde görürler diye bakmaya korkar oldum.

  Sen bir pınarsın içilen ama kanılmayan, Seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan, varlıgına doyulmayan, yokluğuna dayanılmayan.
   


Sayfayı Paylaş