Günlük ve hafta sonu paketi

Konusu 'Turkcell' forumundadır ve OrKuN tarafından 1 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Turkcell’de istediğin günler ve hafta sonları özgürce konuş!
  Günlük veya hafta sonu paketlerinden birini alın, dilediğiniz bir gün veya hafta sonu boyunca tüm Turkcell'lilerle saatlerce konuşmanın keyfinin çıkarın!
  Günlük ve Hafta sonu paketleri ile seçeceğiniz bir günde veya bir hafta sonu boyunca tüm Turkcell'lilerle saatlerce konuşabilirsiniz.

  Günlük ve hafta sonu paketleri 30 Haziran 2010 tarihine kadar geçerlidir.

  Ücretlendirme
  Dilediğiniz bir hafta içi gününde EVET GUN yazıp 2377'ye gönderdiğinizde, tüm vergiler dahil 3,64 TL karşılığında Turkcell'li sevdiklerinizle o gün boyunca saatlerce konuşabilirsiniz.
  Dilediğiniz bir hafta içi veya hafta sonu gününde EVET SON yazıp 2377'ye gönderdiğinizde ise tüm vergiler dahil 6,06 TL karşılığında önünüzdeki ilk hafta sonu boyunca Turkcell'li sevdiklerinizle saatlerce konuşabilirsiniz.

  Günlük ve hafta sonu paket ücretleri ilk fatura kesimine yansıtılacak şekilde ücretlendirilir.
  Ücretlendirme, paket SMS ile talep edildikten sonra bedava gün veya hafta sonunda geçerli olacak bedava dakikaların başarılı bir şekilde tanımlanması ile yapılır.

  Paket kapsamındaki dakikaların hepsi kullanıldığında Turkcell'lilerle yapılan yurt içi görüşmelerde kendi tarifenizin şebeke içi arama ücretlerinden ücretlendirileceksiniz.
  Paketler kapsamında yapacağınız yurtiçi görüşmeler 6 saniyede bir ücretlendirilir. Paket aşımı ve paket harici aramalarınızda kendi tarifenizin ücretlendirme periyodundan ücretlendirileceksiniz.

  Katılım
  • Günlük ve Hafta sonu paketlerinden tüm tarifelerdeki bireysel faturalı müşterilerimiz faydalanabilirler. Günlük toplam paket satışı 50.000 kişi ile sınırlıdır.
  • Paketlere kayıt her akşam saat 21:00'e kadar alınabilmektedir.
  • Paketiniz başladığında kısa mesaj ile bilgilendirileceksiniz. Bu mesajdan sonra paket kapsamındaki dakikalarınızı kullanabileceksiniz.
  • Günlük veya hafta sonu paketlerinden birini talep ettikten sonra iptal talebinde bulunamazsınız. Paket kapsamındaki dakikalarınız tanımlanır ve paket ücretiniz ilk faturanıza yansıtılır.
   


 2. OrKuN Well-Known Member

  Ücretler:
  Günlük ve Hafta sonu paket ücretlerine tüm vergiler (KDV ve ÖİV) dahildir.

  Günlük paket dakikaları:
  Günlük paketinizi SMS gönderdiğiniz gün boyunca gece saat 23:59'a kadar tüm Turkcell'lilerle yaptığınız görüşmelerde kullanırsınız. Kullanım süresi 8 saat (480 dakika) ile sınırlıdır.

  Hafta sonu paket dakikaları:
  Hafta sonu paketinizi talebinizin geçerli olduğu hafta sonu boyunca Pazar gecesi saat 23:59'a kadar tüm Turkcell'lilerle yaptığınız görüşmelerde kullanırsınız. Kullanım süresi iki gün için toplam 14 saat (840 dakika) ile sınırlıdır.

  Günlük paket abonelik:
  Günlük paket talebinizi sadece hafta içi günlerde iletebilirsiniz ve paket SMS gönderdiğiniz gün için geçerli olacaktır.

  Hafta sonu paket abonelik:
  Hafta sonu paket talebinizi dilediğiniz her gün yapabilirsiniz. Hafta sonu paketiniz siz SMS ile talep ettikten sonra başlayan ilk hafta sonu (Cumartesi ve Pazar) günleri için geçerli olacaktır.

  Önceliklendirme:
  Günlük ve Hafta sonu paketi aynı anda kullanılamaz. Günlük ve Hafta sonu paket dakikaları geçerli olduğu saat veya gün aralığında Turkcell'lilerle yapılan yurtiçi aramalarda öncelikli olarak kullanılır.

  Özel servis numaralarının ücretlendirilmesi
  Yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Turkcell Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar ve özel servis numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.
  Abonelerin tarife ve/veya paketler dahilinde sunulan hakları 3. Şahıslara transfer etmelerine izin verilmez.
  Turkcell bilgilendirme yapmak koşulu ile tarife ve kampanyalarının fiyat ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
   

Sayfayı Paylaş