Günlük İnternet, TTNET ile İnternetsiz ev kalmayacak!

Konusu 'İnternet' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 20 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

 1. BaRıŞ Well-Known Member


  [​IMG]
  TTNET, Günlük İnternet paketi ile dilediğiniz gün kadar internete bağlanma fırsatı sunuyor.
  İnternete her gün ihtiyaç duymayan ama internetsiz de yapamayanlara TTNET'ten Günlük İnternet paketi!
  31 Ağustos 2010'a kadar TTNET'e gelen yeni müşteriler ayda 1 TL'ye interneti evlerinde hazır hale getiriyor. Üstelik taahhüt yok, bağlantı ücreti yok. Günlük İnternet paketiyle dilediğiniz an internete bağlanabilir, kullandığınız gün kadar ödeyebilirsiniz. Günlük kullanım sadece 2 TL. Günlük İnternet paketi ile internet her an elinizin altında!

  [​IMG]

  Kablosuz:1 port Ethernet ADSL2 + kablosuz modemler:
  • Huawei
  • Zyxel
  Kablolu:1 port ethernet, 1 port USB ADSL2 + destekli kablolu combo modemler:
  • Huawei
  • Zyxel
  Günlük İnternet paketi kapsamında 31.08.2010'a kadar sunulan indirimden sadece TTNET'e yeni abone olacak bireysel müşteriler yararlanabilecektir. 31 Ağustos'tan 2010'dan sonra aylık sabit ücret 3 TL, günlük kullanım ücreti 3 TL olacaktır.

  Günlük İnternet paketinden faydalanmak isteyen bireysel mevcut taahhütsüz aboneler için aylık sabit ücret 3 TL, günlük kullanım ücreti 3 TL'dir. Günlük İnternet paketine geçiş yapan mevcut taahhütsüz aboneler için, 24 TL bağlantı ücreti ayda 2 TL taksitle 12 ay boyunca TTNET faturasına yansıtılarak tahsil edilir.
  Günlük İnternet Paketi'nde bulunan ücretsiz 500 MB internet kotanızı doldurduktan sonra internet kullanmaya devam edebilirsiniz. 500 MB üzerindeki internet kullanımlarınızda uygulanacak olan kota aşım ücreti her 1 MB için 1 Kr'dir. (KDV ve ÖİV dahil). TTNET fiyatlarını güncelleme hakkını saklı tutar.

  Detaylı bilgiye TTNET ADSL satış noktalarından ve 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'nden ulaşabilirsiniz.
   


Sayfayı Paylaş